Geçen hafta bu yılın roboexotica 2013’ün! Yıllık etkinlik dünyasın ilkiydi ve belki de robotik servis eden en iyi kokteyl festivalidir!

15 yıl önce San Francisco’da kurulan Roboexotica, en harika içecek dağıtma teknolojilerini geliştirmek için dünyanın her yerinden bilim adamlarını, bilgisayar korsanlarını ve sanatçıları bir araya getiriyor. Aynı zamanda yenilikçilik, bilim kurgu ve robotik dünyasını ele geçirmek için bir fırsattır – elbette robotların bir kısmını kullandıktan sonra!

Yukarıdaki fotoğraf, bu yılki popüler botlardan biridir – Minecraft Cocktailbot denir. Likörü disket sürücüsünden çıkarır, ancak yalnızca bir minecraft oyununun içinden kontrol ettiğinizde!

Roboxotica’da bulunan barbotların daha fazlası ana sitede bulunabilir. İkinci favorumuzun Bunnybot olduğunu düşünüyoruz. Yer fıstığı – hepsinin pelet-form bar yemeğindeki en güçlü olanı dışındadır.

Minecraft Cocktailbot’u eylemde görmek için ara vermeden sonra dolaşın!

Peki hangisi daha iyiydi? Barbot 2013 veya RoboExotica 2013?

Leave A Comment

Recommended Posts

Bir ViewSonic G-Tablet’e GPS ekleme

XDA geliştiricilerindeki bilgisayar korsanları her zaman olağanüstü bir demleme bir şeye sahip görünüyor, hem de fosser2] istisna değil. Kendisini bir ViewSonic G-tablet aldı, ancak bir GPS modülünün olmamasından biraz memnun kaldı. Tabletin, bir kişiyi tıkayabileceği bir alanı keşfetme umutlarını gerçekten açıkladı, hem […]

unnru

PVC

[NighthawkinLight] A.K.A’dan kendi yüksek güç hava topunuzu oluşturun. [Ben] son ​​zamanlarda PVC borusundan olağanüstü bir yüksek güçlü hava topu geliştirdi. PVC hava topları harikalar, yanı sıra herkesin hayatlarında bir noktada bunlardan birini geliştirmeli, ancak bu gelişmeyi gerçekten önemli olan valf. [Ben], bölgesel […]

unnru