ile telefonunuzun Ana Sayfa düğmesine yeni işlevler ekleyin Android harika. Doğada açık kaynak olması sayesinde, gerçekten kendi beğenilerine göre özelleştirilebilir. Bununla birlikte, nadiren buraya, DroidViews’e – Ana Sayfa düğmesine girdiğimiz bir şey hakkında konuşalım. Her Android telefonun ekranın altında 3 gezinme düğmesi bulunur, ortası Ana Bilgi düğmesidir. Şimdi, bu ana bilgisayar düğmesine sizi ana ekrana geri getirmek (tek bir dokunuşla) ve şimdi dokunun (uzun basılarak) erişmek dışında çok sayıda işlevi yok.

Ayrıca Oku: 2016’nın En İyi 10 Android Oyunu

Şimdi, şu anda muslukta kullanan birçok insan tanımıyorum ve bu nedenle sadece orada oturuyor, ev düğmesinin uzun basın işlevselliğini kullanmadan işgal ediyor. Uzun zamandır basarak başka bir etkinlik başlatmak için ana bilgisayar düğmesini gerçekten kullanabilirseniz, yani şimdi dokuyu yeni bir işlevsellikle değiştirebilirseniz gerçekten harika olurdu. Homebot’un yaptığı bu!

HomeBot, akıllı telefonunuzdaki Ana Sayfa düğmesinin davranışını değiştirmenizi sağlar. Bu uygulamayı kullanarak, android cihazlarda ev düğmenizin uzun basın eylemini özelleştirebilirsiniz. Cihazınızın bu uygulamayı kullanmak için kök salması gerekmez. Yalnızca Android Marshmallow’u (6.0 ve üstü) çalıştıran cihazı destekler ve Android Nougat (7.0 ve üstü) üzerinde çalışabilir, ancak Android Nougat’ı çalıştıran bir cihazım olmadığını düşünerek size söyleyemem. Ve Android Marshmallow ve daha yüksek olan TAP işlevselliğini değiştirerek çalıştığını göz önünde bulundurarak, Android Lollipop ve aşağıda çalışan herhangi bir cihazda işe yaramayacağını varsayıyorum.

Kaçırmayın: iOS’un sahip olmadığı ilk 5 Android özellikleri

Bahsetmeye değer başka bir şey, onu kullanmadan önce yardımcı hizmet olarak etkinleştirmeniz gerektiğidir. Herhangi bir uygulamanın, kullanıcının yetkisi olmadan Ana Sayfa düğmesinin işlevselliğini değiştirmesinin mümkün olmadığı düşünüldüğünde, HomeBot’un gerekli hizmete erişimine izin vermek için yapılması gerekir.

Temel olarak, ayarlarda yardımcı ve sesli girişe gitmeniz ve Google yerine HomeBot’u Yardım Uygulaması olarak seçmeniz gerekir. Yapıldıktan sonra, Ana Sayfa düğmesini özelleştirebilir.

HomeBot ile, ev düğmesine önceden tanımlanmış 5 işlevden herhangi birini atayabilirsiniz-bir uygulama başlatın, bir web sayfası açın, el feneri açın, son uygulamaları açın ve parlaklığı geçin. Sadece ev düğmesine bastığında başlatmak için bir etkinlik seçemezsiniz, aynı zamanda belirli bir etkinlik başlatabilirsiniz. Örneğin, Long Press’te CAM açmayı seçerseniz, ek olarak bir adım atabilir ve doğrudan video modunda açabilirsiniz. Ana etkinliği seçtikten sonra seçim yapabileceğiniz bir dizi alt etkinlik alırsınız.

[GooglePlay url = ””/]

Leave A Comment

Recommended Posts

HomeBot

ile telefonunuzun Ana Sayfa düğmesine yeni işlevler ekleyin Android harika. Doğada açık kaynak olması sayesinde, gerçekten kendi beğenilerine göre özelleştirilebilir. Bununla birlikte, nadiren buraya, DroidViews’e – Ana Sayfa düğmesine girdiğimiz bir şey hakkında konuşalım. Her Android telefonun ekranın altında 3 gezinme düğmesi […]

unnru