daha kolay olamazdı, ancak bunun gibi bir küçük ayarlanabilir taşınabilir güç kaynağının gerçekten kullanışlı olacağını kabul etmeniz gerekiyor.

PSU’nun birincil kısmı, zaten aşina olduğumuz bir LM317 doğrusal voltaj regülatörüdür. Çıkış voltajı, iki pin arasındaki bir voltaj bölücüsüne göre ayarlanabilir. Sekiz DIP şalter kümesi, bu voltaj bölücüsünü değiştirmenizi sağlar. Anahtar numarası, 9 voltluk pil konnektörünü bir güç düğmesi olarak hizmet veren regülatöre bağlar. Diğer yedi anahtarın her biri çıkış voltajını 1,5 volt ile ayarlar. Regülatörün çıktısı, yukarıdaki çerçevede olmayan timsah klipsleri kullanan hedef gadget’ınıza bağlanır.

[Jason] Uygun fiyatlı elektronik için tasarruf mağazası avcılığı yaparken bunu onunla aldığını belirtiyor. Çoğu alkalin hücrelerin kombinasyonlarını, çalışmalarını sağlamak için elektronik oyuncakları güçlendirmenize izin vermenizi sağlar. Bununla birlikte, ayrılmış bir taşınabilir tedarikin sonlandırılmasından önce test için erken prototipin tezgah arzından uzaklaştırılması için benzer şekilde faydalı olduğunu keşfederiz.

Leave A Comment

Recommended Posts

Bir ViewSonic G-Tablet’e GPS ekleme

XDA geliştiricilerindeki bilgisayar korsanları her zaman olağanüstü bir demleme bir şeye sahip görünüyor, hem de fosser2] istisna değil. Kendisini bir ViewSonic G-tablet aldı, ancak bir GPS modülünün olmamasından biraz memnun kaldı. Tabletin, bir kişiyi tıkayabileceği bir alanı keşfetme umutlarını gerçekten açıkladı, hem […]

unnru

PVC

[NighthawkinLight] A.K.A’dan kendi yüksek güç hava topunuzu oluşturun. [Ben] son ​​zamanlarda PVC borusundan olağanüstü bir yüksek güçlü hava topu geliştirdi. PVC hava topları harikalar, yanı sıra herkesin hayatlarında bir noktada bunlardan birini geliştirmeli, ancak bu gelişmeyi gerçekten önemli olan valf. [Ben], bölgesel […]

unnru