, nihayet tek yönetim kurulu bilgisayarların çoğalmasını gördüğümüze benziyor. En son bektaşi üzümü denir. Yayınlantayken yaklaşık 40 / $ 62 USD’ye mal olsa da, küçük Linux panolarının mevcut mahsulünü büyük ölçüde daha iyi performans gösterir.

Bu kollu tek tahta bilgisayarların uzun bir çizgisine sahip olacağı en son olanlar, bektaşi üzümü, APC ve Ahududu PI’sını 1,2 GHz’de, 512 MB RAM ve yerleşik WiFi ile çalışan APC ve Ahududu PI’sını çok daha iyi performans gösteriyor. . Temel olarak, bektaşi üzümü bir Android tabletten beklediğiniz tüm özelliklere sahiptir; Bunun nedeni, bektaşi üzümü aslında kurulu birkaç Çin tabletinde bulunur.

HDMI çıkışını sallamadan LCD ekran eklemek için bir LCD çıkışı gibi çok iyi bir özellik var ve form elemanı, küçük bir taşınabilir cihaz oluşturmak için ideal hale getirerek son derece incedir.

Mola verdikten sonra, Ubuntu’yu çalıştıran kanıtlarla birlikte bektaşi üzümü tahtasının bir yürüyüşünü kontrol edebilirsiniz.

Leave A Comment

Recommended Posts

Bir ViewSonic G-Tablet’e GPS ekleme

XDA geliştiricilerindeki bilgisayar korsanları her zaman olağanüstü bir demleme bir şeye sahip görünüyor, hem de fosser2] istisna değil. Kendisini bir ViewSonic G-tablet aldı, ancak bir GPS modülünün olmamasından biraz memnun kaldı. Tabletin, bir kişiyi tıkayabileceği bir alanı keşfetme umutlarını gerçekten açıkladı, hem […]

unnru

PVC

[NighthawkinLight] A.K.A’dan kendi yüksek güç hava topunuzu oluşturun. [Ben] son ​​zamanlarda PVC borusundan olağanüstü bir yüksek güçlü hava topu geliştirdi. PVC hava topları harikalar, yanı sıra herkesin hayatlarında bir noktada bunlardan birini geliştirmeli, ancak bu gelişmeyi gerçekten önemli olan valf. [Ben], bölgesel […]

unnru