Kansas City Hammerspace Crowd, bu yıl gerçekten harika bir şey getirdi. Zaten gördüğünüz bazı şeyler, kesinlikle yeni olan bazı şeyler. Gerçekten dikkat etmesi gerektiğinden, birkaç tanesini bireysel olarak bireysel olarak paylaşacağım. Onların kabinleri veya kabinleri büyüktü, birincil salonun yaklaşık 1 / 3’ü alıyordu. Gerçekten yerimizin etrafında olan bir pethora ile doludur. Her turda, inşa ettiklerini göstermekten hoşlanan hevesli insanlar vardı.

Makerfaire’ye sadece dikkat çekici tonlar getirmediler mi, bir parti için gösteriden sonra insanları hackerspace’e geri davet etmek için yeterli değildi. Tüm evimdeki yiyecekleri dolduruyorlar ve bize evde hissettirdi. Herkesin farklı projelere gittiğini topladığımı görmek gerçekten harikaydı. Arcattack ekibi, doğru çalışmayan küçük bir Tesla Coil CIT’sini bile giderdi.

HACKERSPACE gezisinin yanı sıra moladan sonra bazı fotoğrafları inceleyin. Özel işlerin birkaçını vurgulayan makaleler yakında gelecek.

İşte orada temsil edilenlerin kısa bir listesi:

3D tarama teçhizatı

ASCII Daktilo – Video Röportajının yanı sıra yakında gelen detaylar

Wasp Wings FLING – Video Röportajı ve Ayrıntılar Yakında

Kayıp Plastik Baskı

sahne modelleri

Bir “Kuantum Encabulator”

Pas elektrolizi

Nöron Lehim Kitleri

animasyonlu sahne

hava topları

2 Power Wheels Racers

sumo robotları

insansı robotlar

hamster botları

lazer kesim cnc router

Bir baloncuk ekranı – video röportajı yanı sıra ayrıntılar yakında

heykel

Bir yolda elektrikli araç

Bir dizi serigrafi gömlek

Leave A Comment

Recommended Posts

Bir ViewSonic G-Tablet’e GPS ekleme

XDA geliştiricilerindeki bilgisayar korsanları her zaman olağanüstü bir demleme bir şeye sahip görünüyor, hem de fosser2] istisna değil. Kendisini bir ViewSonic G-tablet aldı, ancak bir GPS modülünün olmamasından biraz memnun kaldı. Tabletin, bir kişiyi tıkayabileceği bir alanı keşfetme umutlarını gerçekten açıkladı, hem […]

unnru

PVC

[NighthawkinLight] A.K.A’dan kendi yüksek güç hava topunuzu oluşturun. [Ben] son ​​zamanlarda PVC borusundan olağanüstü bir yüksek güçlü hava topu geliştirdi. PVC hava topları harikalar, yanı sıra herkesin hayatlarında bir noktada bunlardan birini geliştirmeli, ancak bu gelişmeyi gerçekten önemli olan valf. [Ben], bölgesel […]

unnru