Multitools bir durumda birçok farklı fonksiyona sahip olduğu için, [Shadwan’s] Saat tasarımı çok sayıda özelliği entegre eder. Tasarıma şekil için bir fibonacci spiral kullanarak ikili bir saat olarak başladı. Ancak, bitmiş saatin dört modu vardır. Orijinal ikili saat, bir analog saat, bir el feneri (tüm ışıklar açık) ve çoklu ışıkları çeken bir disko modu.

[Shadwan] Davayı modellemek için gergedan kullandı ve ardından bir lazer kesici kullanarak yarattı. Beyinler – küçük harikalar – bir Arduino. 3B baskılı bir braket her şeyi bir araya getirir. Sonucu aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

Saat bir okul projesiydi ve bir neopixel yüzüğü kullandı. Öğrenciler, 24 saatlik bir yüzüğü vardı, bu yüzden 24 saatlik bir saat yapacak kadar yeterli değil, bu yüzden 12 saatlik bir tasarıma yerleştiler. Bununla birlikte, LED renginde, AM ile PM arasında değişir.

Tasarımla birlikte verilen kağıt, araştırmanın neopixels kullanarak başka bir ikili saati açmadığını söyledi. İnanması zor bulduk, ancak doğru olabilir. Biz kesinlikle bizim arşivlerimizde herhangi bir şey bulamadık, ancak orada bir sürü ikili saat yok.

Leave A Comment

Recommended Posts

HomeBot

ile telefonunuzun Ana Sayfa düğmesine yeni işlevler ekleyin Android harika. Doğada açık kaynak olması sayesinde, gerçekten kendi beğenilerine göre özelleştirilebilir. Bununla birlikte, nadiren buraya, DroidViews’e – Ana Sayfa düğmesine girdiğimiz bir şey hakkında konuşalım. Her Android telefonun ekranın altında 3 gezinme düğmesi […]

unnru