Prolific Hacker [Kodera2T], “ESP32 Monster Board” devi üzerinde hala yeni ve yeni uzama ESP32 WiFi modülü için çalışıyor. Kuruluna her şeye sahiptir: Ethernet, OLED, Lipo, hatta Can-otobüs. Bununla birlikte, tüm bu çevresel bağlantının, kullanması için mikrodenetleyiciyi programlayamazsanız hiçbir şeye değmez.

ESP32 için Arduino atmosferi oldukça güzel bir şekilde geliyor, ancak tümü [KoDera2T] ‘nin donanımını çalıştırmak için tamamen yeterli değil. Hepsinden yararlanmak için, Espressif’in SDK’sini kullanması gerekiyor – “iot gelişme çerçevesi” veya kısa için IDF olarak adlandırılan. En yeni iş günlüğünde, [KODERA2T], ADF’yi yukarı almak için gereken her şeyin yanı sıra OSX’teki derlenmesiyle gider. (Garip bir şekilde Linux prosedürüne benzer.) Resmi yol tarifleriyle, daha fazla istiyorsanız, [KoDera2T ]’nin tüm yüksek noktalara çarptığına inanıyoruz.

[Kodera2T] boynuzunu küçültüysek, eski işini inceleyin – bir Arduino bir SD kartın içine attı – ya da ALTER-EGO’nun [Toshiro Kodera] ‘nin Günü işiyle ilgili büyük bir konuşma sağladığını, Mühendislik Frekansı meta hakkında önemli bir konuşma sağlıyor. -malzemeler.

HackaDayPrize2017 şunlardır:

Leave A Comment

Recommended Posts

Bir ViewSonic G-Tablet’e GPS ekleme

XDA geliştiricilerindeki bilgisayar korsanları her zaman olağanüstü bir demleme bir şeye sahip görünüyor, hem de fosser2] istisna değil. Kendisini bir ViewSonic G-tablet aldı, ancak bir GPS modülünün olmamasından biraz memnun kaldı. Tabletin, bir kişiyi tıkayabileceği bir alanı keşfetme umutlarını gerçekten açıkladı, hem […]

unnru

PVC

[NighthawkinLight] A.K.A’dan kendi yüksek güç hava topunuzu oluşturun. [Ben] son ​​zamanlarda PVC borusundan olağanüstü bir yüksek güçlü hava topu geliştirdi. PVC hava topları harikalar, yanı sıra herkesin hayatlarında bir noktada bunlardan birini geliştirmeli, ancak bu gelişmeyi gerçekten önemli olan valf. [Ben], bölgesel […]

unnru