herkesin tercih ettiği SLIC3R – [Alessandro Ranellucci] – [Alessandro Ranellucci] – 3D modelleme becerilerini test etmek için işte zorlandı. Neredeyse tamamen 3B basılı olan bir ukulele üretti (Google Çeviri). UKE’de ne olursa olsun, dizginlerin dışında, ayarlama mandalları bir Mendelmax 3D yazıcıdan, hepsi herhangi bir tür destek materyali olmadan geldi.

Video’da, [Alessandro] yanı sıra Uke Virtuoso [Jontom], bu cihazın tam olarak nasıl bir araya getirildiğini ve tam olarak ne kadar büyük olabileceğini gösterir. UKE’nin gövdesi, iki bölümden ve boynun yanı sıra başlık da dahil olmak üzere üç bölümden oluşur. Bir kurtuluş eklemi, boynu vücudun yanı sıra bir dilin yanı sıra oluk benzeri eklemin başlığını boyuna tutar.

[Allessandro] Tüm Uke parçalarının baskı süresini 20 saatin altında yaklaşık 120, yaklaşık 20 Euro’luk plastiktir. Ukuleles GO, bu, tipik enstrüman kadar iyi görünüyor, ancak [Jontom] eylemin biraz yüksek olduğunu belirtir. Bu yüzden veriler icat edildi, sanırım.

Bunu gönderdiğiniz için [iant] teşekkür ederiz.

Leave A Comment

Recommended Posts

HomeBot

ile telefonunuzun Ana Sayfa düğmesine yeni işlevler ekleyin Android harika. Doğada açık kaynak olması sayesinde, gerçekten kendi beğenilerine göre özelleştirilebilir. Bununla birlikte, nadiren buraya, DroidViews’e – Ana Sayfa düğmesine girdiğimiz bir şey hakkında konuşalım. Her Android telefonun ekranın altında 3 gezinme düğmesi […]

unnru