tüm robotik araştırmaların altında yatan sert bir gerçek var: evrimle karşılaştırıldığında, işlerin hareket etmesini emiyoruz. Doğanın, kaydırabilen, atlayabilecek, zıplayabilecek, yüzmek ve koşabilecek şeyler yapmak, neden bu platformlardan yararlanamayan birkaç milyar yıldır. Bu kaplumbağanın arkasındaki bir navigasyon robotu ile arkasına sarılmış bir kavram bu.

Bu bize S.M. tarafından alternatif bir dünya bilim kurgu hikayesini hatırlatıyor. Stirling gökyüzü insanları aradı. Hikayede Venüs, Terran kolonistlerinin, zevk merkezlerini, onları yönetmek için zevk alanlarını teşvik eden beyin implantları ile ilgili endişelerin canavarı olarak kullandığı dinozorlar ile iç içedir. Korece İleri Bilim Enstitüsü’ndeki [Phill Seung-Lee] tarafından öne çıkarken, inovasyonun yanı sıra, Hikayedeki kolonistler biyonik dinozorlarından aldığı için kırmızı kulaklı kaydırıcı kaplumbağadan çok çalışması muhtemel değildir. Bunun gibi bir konfigürasyondan keşfetmek için hala bol miktarda var. LED’lerin bir şeridinin türündeki kaplumbağa için kaplumbağa için ne miktarın kullanılması, pozitif takviye için bir gıda dağıtıcısı ile birlikte, biyonik terrapin, yanıp sönen LED’lerle yiyecek işveren eğitimidir. LED’ler daha sonra kaplumbağa bir tanktaki yol noktaları arasında gezinirken ipuçları olarak kullanılır. Ne yazık ki, tam kısa makale bir PayWall’ın arkasında, ancak aşağıdaki video size kavrama eyleminin tadını veriyor.

AMPHICIAN’ın yanı sıra kurgusal dinozorlar arasında bir şey mi arıyorsunuz? Neden en iyi dostum biyonik yapmıyorsun?

Leave A Comment

Recommended Posts

HomeBot

ile telefonunuzun Ana Sayfa düğmesine yeni işlevler ekleyin Android harika. Doğada açık kaynak olması sayesinde, gerçekten kendi beğenilerine göre özelleştirilebilir. Bununla birlikte, nadiren buraya, DroidViews’e – Ana Sayfa düğmesine girdiğimiz bir şey hakkında konuşalım. Her Android telefonun ekranın altında 3 gezinme düğmesi […]

unnru