ulaşır. Bu ayın başlarında, Espressif, iot gelişme çerçevelerinin (ESP-IDF) ‘nin 2.0 sürümünü yayımladı ve yanı sıra uymadıysanız, çok özlediniz.

En son, yepyeni yepyeni olduğu ve çerçevenin hala ilk bebek adımlarını kullandığı zamanın yanı sıra IDF’ye ciddi bir bakış attık. Bu tür nisitler için I2C gibi bir destek yoktu, ancak o zamanki gibi, her iki çekirdeği her iki çekirdeği de kullanmanın yanı sıra ağa bağlı olanı da alabilirsiniz. Güç tasarrufu modlarını test etmek istedik, ancak bu ya uygulanmadı. Kısacası, birinci günden itibaren bir ürün yazılımı yüksek katlı binanın binasını izliyorduk ve sadece vakfın döküldüğü.

Ama sekiz aylık bir fark ne yapar! Serbest bırakma için Github modifikasyonları günlüğüne bakın, yanı sıra tamamen yeni bir ballgame. Sürücüleri sadece i2C, I2S, SPI, DAC ve ADC’ler vb. İçin değil, yukarıdakilerin tümü için çalışma örneklerinin yanı sıra çalışma örnekleri vardır. Doğal olarak, özellikle karmaşık WiFi’nin yanı sıra Bluetooth düşük enerji yığınlarında bir ton hata oluştu. Yine de yasal olarak çalışanlar var, ancak espressif, Çerçevenin şu anda olgun olduğuna inanıyor gibi görünüyor. Hackleme zamanı!

QuickStart talimatlarını istiyorsanız, aradığınız veriler GitHub’daki belgeler klasöründedir. ESP-IDF’nin önceki kurulumunu kullanmaya çalışıyorsanız, V2.0’un GCC derleyicisinin daha yeni bir sürümüne ihtiyacı olduğunu unutmayın, bu nedenle bir arada bulunmak istiyorsanız yapacak bir bit çalışması var. V1.0 yükleyin. Ancak onunla başa çıkabileceğine inanıyoruz.

Leave A Comment

Recommended Posts

Bir ViewSonic G-Tablet’e GPS ekleme

XDA geliştiricilerindeki bilgisayar korsanları her zaman olağanüstü bir demleme bir şeye sahip görünüyor, hem de fosser2] istisna değil. Kendisini bir ViewSonic G-tablet aldı, ancak bir GPS modülünün olmamasından biraz memnun kaldı. Tabletin, bir kişiyi tıkayabileceği bir alanı keşfetme umutlarını gerçekten açıkladı, hem […]

unnru

PVC

[NighthawkinLight] A.K.A’dan kendi yüksek güç hava topunuzu oluşturun. [Ben] son ​​zamanlarda PVC borusundan olağanüstü bir yüksek güçlü hava topu geliştirdi. PVC hava topları harikalar, yanı sıra herkesin hayatlarında bir noktada bunlardan birini geliştirmeli, ancak bu gelişmeyi gerçekten önemli olan valf. [Ben], bölgesel […]

unnru