[frank zhao] -Bir Awesome Guy, istemeden bir Hackaday katkıda bulundu ve bir adaafrut adamı – PlayStation 4 oyunları ile bir klavye ve fare kullanmak için bir cihazla geldi. Usbxlater’u çağırır ve [Frank] PS4’üyle çalışmasını sağlaysa bile, hala harika bir araç olacaktır.

Tahtada iki USB bağlantı noktası ve bir STM32F2 mikrodenetleyicidir. Mikro, bir USB ana arayüzü ve bir USB cihaz arayüzü sağlar, fare hareketlerini ve tuş vuruşlarını bir PS4’ün anlayabileceği bir şeye çevirmesini sağlar. Bu proje başlangıçta [Frank] ‘nin parlak yeni PS4’ü üzerinde bir klavye ve fare kullanmak için tasarlanmış olsa da, henüz tam olarak çalışmıyor. Bir klavye / fare, usbxlater ve bir PS4 arasındaki iletişimi süzülmesine yardımcı olmak için birkaç oyuncu / dev millet arıyor.

Tabii ki, bu cihaz asla tasarlandığı için kullanılmasa bile, hala çok, çok ilginç bir araçtır. İki USB bağlantı noktası ile, USBxlater, USB aygıtları için bir sinyal üreteci olarak hareket edebilir, barındırabilir, USB trafiğini analiz edebilir veya henüz düşünmediği başka uygulamaları sağlayabilir.

[Frank], PS4 protokolünü bulmaya çalışan duvara karşı başını vuruyor, bu yüzden bazı USB becerileriniz varsa, onu boş bir PCB için vurmaktan çekinmeyin, ancak tercihi, bununla birlikte oynayacak insanlara düşerse de Bir USB trafik analizörü ile. USB geliştirme becerilerinden yoksun olursa, [Frank] hala cihazı için daha iyi bir isim arıyor.

Leave A Comment

Recommended Posts

Bir ViewSonic G-Tablet’e GPS ekleme

XDA geliştiricilerindeki bilgisayar korsanları her zaman olağanüstü bir demleme bir şeye sahip görünüyor, hem de fosser2] istisna değil. Kendisini bir ViewSonic G-tablet aldı, ancak bir GPS modülünün olmamasından biraz memnun kaldı. Tabletin, bir kişiyi tıkayabileceği bir alanı keşfetme umutlarını gerçekten açıkladı, hem […]

unnru

PVC

[NighthawkinLight] A.K.A’dan kendi yüksek güç hava topunuzu oluşturun. [Ben] son ​​zamanlarda PVC borusundan olağanüstü bir yüksek güçlü hava topu geliştirdi. PVC hava topları harikalar, yanı sıra herkesin hayatlarında bir noktada bunlardan birini geliştirmeli, ancak bu gelişmeyi gerçekten önemli olan valf. [Ben], bölgesel […]

unnru