her gün sunduğumuz en hareketli makineler iken – saatlerce arabalara bilgisayarlara – metalden yapılırsa, ahşaptan otomatik nesneler oluşturacak bir sanat var. [Kazdı Kuzey], bu tür icatların bir yaratıcısı, ahşap dişlilerden, çarkların yanı sıra kameraların yanı sıra otomatları.

[Kazdık] ‘nin icatları türbin motorlarına kıyasla basittir, ancak yine de bir sanatçıyı kendi kendine sürüyorlar. Sadece basit ağaç işleme araçlarıyla, bir kuşa havlayan bir evcil hayvandan, Noel Baba’da bir evin üzerinde bir evin üzerinden yükselen bir kuşa havlayan bir evcil hayvandan gelen günlük sahnelerin hareketli vinyaları yaratabilir.

Aşağıda, [GUG] ‘nin oluşturulması,’ istenmeyen bir akşam yemeği misafirinin ‘videosunu keşfedeceksiniz – ahşap bir kuşa havlayan otomatik bir evcil köpek. Aynı şekilde, World Maker Faire’de geçen yıl test edilen müthiş insanlar tarafından röportaj yapan bir video var.

Leave A Comment

Recommended Posts

Bir ViewSonic G-Tablet’e GPS ekleme

XDA geliştiricilerindeki bilgisayar korsanları her zaman olağanüstü bir demleme bir şeye sahip görünüyor, hem de fosser2] istisna değil. Kendisini bir ViewSonic G-tablet aldı, ancak bir GPS modülünün olmamasından biraz memnun kaldı. Tabletin, bir kişiyi tıkayabileceği bir alanı keşfetme umutlarını gerçekten açıkladı, hem […]

unnru

PVC

[NighthawkinLight] A.K.A’dan kendi yüksek güç hava topunuzu oluşturun. [Ben] son ​​zamanlarda PVC borusundan olağanüstü bir yüksek güçlü hava topu geliştirdi. PVC hava topları harikalar, yanı sıra herkesin hayatlarında bir noktada bunlardan birini geliştirmeli, ancak bu gelişmeyi gerçekten önemli olan valf. [Ben], bölgesel […]

unnru