her gün sunduğumuz en hareketli makineler iken – saatlerce arabalara bilgisayarlara – metalden yapılırsa, ahşaptan otomatik nesneler oluşturacak bir sanat var. [Kazdı Kuzey], bu tür icatların bir yaratıcısı, ahşap dişlilerden, çarkların yanı sıra kameraların yanı sıra otomatları.

[Kazdık] ‘nin icatları türbin motorlarına kıyasla basittir, ancak yine de bir sanatçıyı kendi kendine sürüyorlar. Sadece basit ağaç işleme araçlarıyla, bir kuşa havlayan bir evcil hayvandan, Noel Baba’da bir evin üzerinde bir evin üzerinden yükselen bir kuşa havlayan bir evcil hayvandan gelen günlük sahnelerin hareketli vinyaları yaratabilir.

Aşağıda, [GUG] ‘nin oluşturulması,’ istenmeyen bir akşam yemeği misafirinin ‘videosunu keşfedeceksiniz – ahşap bir kuşa havlayan otomatik bir evcil köpek. Aynı şekilde, World Maker Faire’de geçen yıl test edilen müthiş insanlar tarafından röportaj yapan bir video var.

Leave A Comment

Recommended Posts

HomeBot

ile telefonunuzun Ana Sayfa düğmesine yeni işlevler ekleyin Android harika. Doğada açık kaynak olması sayesinde, gerçekten kendi beğenilerine göre özelleştirilebilir. Bununla birlikte, nadiren buraya, DroidViews’e – Ana Sayfa düğmesine girdiğimiz bir şey hakkında konuşalım. Her Android telefonun ekranın altında 3 gezinme düğmesi […]

unnru