Onarmak isteyen çok kullanılmış NES denetleyicileri [Michael Moffitt] lastik düğme pedleri için bir yedek kaynaklı. Her şey işe yaramadılar, ancak PCB izlerine temas eden kısımdaki açılı makasları kullanarak düzeltildi.

İşte temiz bir pençe oyunu iş şovu ve video söyle. [Teşekkürler David]

[Bunnie] bir dizüstü bilgisayar inşa olduğunu zaten anlıyoruz. İşte proje üzerinde bir güncelleme.

HASTADAY şap [CALEB KRAFT], bir Xbox 360 çubuğunu tıklatarak bir alternatif ekleyerek pratik hacklemesine devam ediyor.

[Blackbird] evinin giriş kapısına bir video kamera ekledi. Kapatmayı hatırlamak istemiyordu (Güç boşa), bu yüzden otomatik bir kapatma geliştirdi.

Bu hesaplamalı fotoğrafçılık işinin neyle ilgili olduğuna gerçekten emin değiliz. Farklı renklerde yanan konu ile fotoğraf çeker, daha sonra özel renk kanallarını bir matlab betiği ile birleştirir.

Son olarak, [Dave Jones] son ​​bir EEVBLOG bölümünde bir Nintendo 64 konsolunu yırtıyor.

Leave A Comment

Recommended Posts

Bir ViewSonic G-Tablet’e GPS ekleme

XDA geliştiricilerindeki bilgisayar korsanları her zaman olağanüstü bir demleme bir şeye sahip görünüyor, hem de fosser2] istisna değil. Kendisini bir ViewSonic G-tablet aldı, ancak bir GPS modülünün olmamasından biraz memnun kaldı. Tabletin, bir kişiyi tıkayabileceği bir alanı keşfetme umutlarını gerçekten açıkladı, hem […]

unnru

PVC

[NighthawkinLight] A.K.A’dan kendi yüksek güç hava topunuzu oluşturun. [Ben] son ​​zamanlarda PVC borusundan olağanüstü bir yüksek güçlü hava topu geliştirdi. PVC hava topları harikalar, yanı sıra herkesin hayatlarında bir noktada bunlardan birini geliştirmeli, ancak bu gelişmeyi gerçekten önemli olan valf. [Ben], bölgesel […]

unnru