Bu bisikletle çalışan quadcopter kasabaya uçmaya karar verirseniz, kollarınız ve bacaklarınız gerçekten yorulur. Çünkü bu sporcunun rotorları ayak pedalları ve el kranklarıyla güçlendirmek için herkese vermesi gerekiyordu. Arka planın en iyi tarafındaki rotorlardan sadece birini görebilirsiniz. Evet, bu şey büyük!

Maryland Üniversitesi’ndeki öğrenciler tarafından geliştirilen bir zirve olan Gamera II’ye bir göz atıyorsunuz. Yaklaşık bir yıl önce uçağın ilk versiyonunu gösteriyorlardı. Yılın geçişi ile dünya kayıtlarının kırılması, farklı bir sürücü olarak, mola sonrası videoda 50 saniye boyunca tutmayı başarır. Yapı, inşaat malzemeleri ve teknikleri sadece 71 kilo ile tartılmasına izin verin.

Hala bizim için çok fazla fiziksel çalışmanın yolu gibi görünüyor. Rüya taşımacılığımız olarak pedallı hidrofoil ile kalıyoruz.

[Reddit üzerinden]

Leave A Comment

Recommended Posts

Bir ViewSonic G-Tablet’e GPS ekleme

XDA geliştiricilerindeki bilgisayar korsanları her zaman olağanüstü bir demleme bir şeye sahip görünüyor, hem de fosser2] istisna değil. Kendisini bir ViewSonic G-tablet aldı, ancak bir GPS modülünün olmamasından biraz memnun kaldı. Tabletin, bir kişiyi tıkayabileceği bir alanı keşfetme umutlarını gerçekten açıkladı, hem […]

unnru

PVC

[NighthawkinLight] A.K.A’dan kendi yüksek güç hava topunuzu oluşturun. [Ben] son ​​zamanlarda PVC borusundan olağanüstü bir yüksek güçlü hava topu geliştirdi. PVC hava topları harikalar, yanı sıra herkesin hayatlarında bir noktada bunlardan birini geliştirmeli, ancak bu gelişmeyi gerçekten önemli olan valf. [Ben], bölgesel […]

unnru