Bu bisikletle çalışan quadcopter kasabaya uçmaya karar verirseniz, kollarınız ve bacaklarınız gerçekten yorulur. Çünkü bu sporcunun rotorları ayak pedalları ve el kranklarıyla güçlendirmek için herkese vermesi gerekiyordu. Arka planın en iyi tarafındaki rotorlardan sadece birini görebilirsiniz. Evet, bu şey büyük!

Maryland Üniversitesi’ndeki öğrenciler tarafından geliştirilen bir zirve olan Gamera II’ye bir göz atıyorsunuz. Yaklaşık bir yıl önce uçağın ilk versiyonunu gösteriyorlardı. Yılın geçişi ile dünya kayıtlarının kırılması, farklı bir sürücü olarak, mola sonrası videoda 50 saniye boyunca tutmayı başarır. Yapı, inşaat malzemeleri ve teknikleri sadece 71 kilo ile tartılmasına izin verin.

Hala bizim için çok fazla fiziksel çalışmanın yolu gibi görünüyor. Rüya taşımacılığımız olarak pedallı hidrofoil ile kalıyoruz.

[Reddit üzerinden]

Leave A Comment

Recommended Posts

HomeBot

ile telefonunuzun Ana Sayfa düğmesine yeni işlevler ekleyin Android harika. Doğada açık kaynak olması sayesinde, gerçekten kendi beğenilerine göre özelleştirilebilir. Bununla birlikte, nadiren buraya, DroidViews’e – Ana Sayfa düğmesine girdiğimiz bir şey hakkında konuşalım. Her Android telefonun ekranın altında 3 gezinme düğmesi […]

unnru