, bir kaç değeri değiştirmek için gömülü projenizi tekrar ve üstü yanıp sönmeyi bıktınız mı? Öyleyse [Karl] öyleydi, bu yüzden kol devi üzerinde çalışan bir metin editörü oluşturdu.

Aklınızı bu tür bir şeye olan ihtiyacın etrafında sarmakta zorlanıyor musunuz? Aslında LUA programlama dilinin gömülü versiyonu olan Elua ile oynuyor. Bu durumda, program verileri bir SD kartta tutulur. Ancak yine de, bilgisayar ile gömülü proje arasında ileri geri hareket ettirin. Bu yüzden, bu terminal penceresinden arayacak bir ilkel metin editörü yazma zamanı yatırdı. Yukarıda, tüm uygulamaların özelliklerini ortaya koyan Yardım ekranını görebilirsiniz. Şu anda bunun için tek GOTCHA gibi geliyor, koşması gereken RAM miktarı. Durduğu gibi, editör şimdi bir MBED levhası çalışacak, ancak bir STM keşif üzerinde gayet iyi çalışıyor.

Leave A Comment

Recommended Posts

HomeBot

ile telefonunuzun Ana Sayfa düğmesine yeni işlevler ekleyin Android harika. Doğada açık kaynak olması sayesinde, gerçekten kendi beğenilerine göre özelleştirilebilir. Bununla birlikte, nadiren buraya, DroidViews’e – Ana Sayfa düğmesine girdiğimiz bir şey hakkında konuşalım. Her Android telefonun ekranın altında 3 gezinme düğmesi […]

unnru