Bu kuş evi, yolcuların kapıdan ne zaman geçtiğini anlamanıza izin vermek için tweet olacak … Err … delik. Bir pilin yanı sıra bir ARDUINO’yu ve ayrıca bir XBee modülü vasıtasıyla bir uyarı boyunca geçiş için kapıyı izleyen bir optik sensörle birlikte bir arduino ile birlikte güneş panellerini kullanır.

Kuşkusuz, mola sonrası video, yanıp çıkmadıkça, elementlere karşı veya hatta kuş kakasına karşı korunmuyor. yanı sıra genellikle B-kareler için bir reklam. Ancak hala hoşuma gidiyoruz.

Bu kareler, güneş karelerini birbirine bağlamak için manyetik köşeler kullanır. Bu manyetik köşeler de aynı şekilde güç rayları gibi güç olarak işlev görür. İki çivi, kuş evinin çatı kaplamasıyla dövülerek, elektrikli rayları ahşapla birlikte geçirmek için bir iletkene ek olarak, güneş panellerini manyetik olarak bağlamak için bir yüzey olarak hareket etmiştir. B-karelerinin beş katı vuruşunu yükseltmeye kapandığı hiçbir soru değil.

Leave A Comment

Recommended Posts

HomeBot

ile telefonunuzun Ana Sayfa düğmesine yeni işlevler ekleyin Android harika. Doğada açık kaynak olması sayesinde, gerçekten kendi beğenilerine göre özelleştirilebilir. Bununla birlikte, nadiren buraya, DroidViews’e – Ana Sayfa düğmesine girdiğimiz bir şey hakkında konuşalım. Her Android telefonun ekranın altında 3 gezinme düğmesi […]

unnru