Bu kuş evi, yolcuların kapıdan ne zaman geçtiğini anlamanıza izin vermek için tweet olacak … Err … delik. Bir pilin yanı sıra bir ARDUINO’yu ve ayrıca bir XBee modülü vasıtasıyla bir uyarı boyunca geçiş için kapıyı izleyen bir optik sensörle birlikte bir arduino ile birlikte güneş panellerini kullanır.

Kuşkusuz, mola sonrası video, yanıp çıkmadıkça, elementlere karşı veya hatta kuş kakasına karşı korunmuyor. yanı sıra genellikle B-kareler için bir reklam. Ancak hala hoşuma gidiyoruz.

Bu kareler, güneş karelerini birbirine bağlamak için manyetik köşeler kullanır. Bu manyetik köşeler de aynı şekilde güç rayları gibi güç olarak işlev görür. İki çivi, kuş evinin çatı kaplamasıyla dövülerek, elektrikli rayları ahşapla birlikte geçirmek için bir iletkene ek olarak, güneş panellerini manyetik olarak bağlamak için bir yüzey olarak hareket etmiştir. B-karelerinin beş katı vuruşunu yükseltmeye kapandığı hiçbir soru değil.

Leave A Comment

Recommended Posts

Bir ViewSonic G-Tablet’e GPS ekleme

XDA geliştiricilerindeki bilgisayar korsanları her zaman olağanüstü bir demleme bir şeye sahip görünüyor, hem de fosser2] istisna değil. Kendisini bir ViewSonic G-tablet aldı, ancak bir GPS modülünün olmamasından biraz memnun kaldı. Tabletin, bir kişiyi tıkayabileceği bir alanı keşfetme umutlarını gerçekten açıkladı, hem […]

unnru

PVC

[NighthawkinLight] A.K.A’dan kendi yüksek güç hava topunuzu oluşturun. [Ben] son ​​zamanlarda PVC borusundan olağanüstü bir yüksek güçlü hava topu geliştirdi. PVC hava topları harikalar, yanı sıra herkesin hayatlarında bir noktada bunlardan birini geliştirmeli, ancak bu gelişmeyi gerçekten önemli olan valf. [Ben], bölgesel […]

unnru