yorumlardan geliyor, insanlar gibi geliyorlar aslında linkler mesajlarını okuyordu. Hikaye: Hack-A-Günü’nü orijinal amacına geri götürüyoruz, günde bir hack. Popüler talebin, zaman zaman bazı rastgele bağlantılar mesajları koyacağız.

Sıkılıyorsanız, bir günlük katlanır ekibini kontrol edebilirsiniz. Uzun süredir devam eden IRC kanalımızda da takılabilirsin: # Efnet’te #hackaday.

Dün Engadget’ta Fabienne’nin gönderisini gördün mü? Sadece iki yorum var, bu yüzden hayır sanırım.

Jason, ROV, çamur ve birkaç balıktan bir video gönderdi.

Sony DRM skandalını kaçırdık, geçen hafta bağlantı göndermiyorduk. İnşallah SysInternals’taki orijinal postayı okudun, çünkü teknik detaylar gerçekten ilginç. Hikaye, rootkit kelimesini tırnak işaretlerine koymadan bildirmediği gibi görünmemesi dışında oldukça iyi karşılandı. Solucan ve virüsün yanında Lexicon’un en iyisinde olması gerekir.

Leave A Comment

Recommended Posts

Bir ViewSonic G-Tablet’e GPS ekleme

XDA geliştiricilerindeki bilgisayar korsanları her zaman olağanüstü bir demleme bir şeye sahip görünüyor, hem de fosser2] istisna değil. Kendisini bir ViewSonic G-tablet aldı, ancak bir GPS modülünün olmamasından biraz memnun kaldı. Tabletin, bir kişiyi tıkayabileceği bir alanı keşfetme umutlarını gerçekten açıkladı, hem […]

unnru

PVC

[NighthawkinLight] A.K.A’dan kendi yüksek güç hava topunuzu oluşturun. [Ben] son ​​zamanlarda PVC borusundan olağanüstü bir yüksek güçlü hava topu geliştirdi. PVC hava topları harikalar, yanı sıra herkesin hayatlarında bir noktada bunlardan birini geliştirmeli, ancak bu gelişmeyi gerçekten önemli olan valf. [Ben], bölgesel […]

unnru