yorumlardan geliyor, insanlar gibi geliyorlar aslında linkler mesajlarını okuyordu. Hikaye: Hack-A-Günü’nü orijinal amacına geri götürüyoruz, günde bir hack. Popüler talebin, zaman zaman bazı rastgele bağlantılar mesajları koyacağız.

Sıkılıyorsanız, bir günlük katlanır ekibini kontrol edebilirsiniz. Uzun süredir devam eden IRC kanalımızda da takılabilirsin: # Efnet’te #hackaday.

Dün Engadget’ta Fabienne’nin gönderisini gördün mü? Sadece iki yorum var, bu yüzden hayır sanırım.

Jason, ROV, çamur ve birkaç balıktan bir video gönderdi.

Sony DRM skandalını kaçırdık, geçen hafta bağlantı göndermiyorduk. İnşallah SysInternals’taki orijinal postayı okudun, çünkü teknik detaylar gerçekten ilginç. Hikaye, rootkit kelimesini tırnak işaretlerine koymadan bildirmediği gibi görünmemesi dışında oldukça iyi karşılandı. Solucan ve virüsün yanında Lexicon’un en iyisinde olması gerekir.

Leave A Comment

Recommended Posts

HomeBot

ile telefonunuzun Ana Sayfa düğmesine yeni işlevler ekleyin Android harika. Doğada açık kaynak olması sayesinde, gerçekten kendi beğenilerine göre özelleştirilebilir. Bununla birlikte, nadiren buraya, DroidViews’e – Ana Sayfa düğmesine girdiğimiz bir şey hakkında konuşalım. Her Android telefonun ekranın altında 3 gezinme düğmesi […]

unnru