[Michael Bay] ölçeğinde değil, ama bu muhtemelen iyi bir şey. Bir posta tüpünden [Will Jack] tarafından oluşturulan bu robotun bir transformatör filminde evde doğru olacağını düşünüyoruz.

Bot, normal bir karton posta borusu gibi görünmeye başlar. Ancak, ortadaki dikiş içindeki elektroniği ortaya çıkarmak için ayrılır. Bir Arduino UNO cihazı sürükleyerek, öne dönük kızılötesi telemetinin izlenmesini izler. Tüpün her yarısının her yarısı, hareket yaratmak için içtenlerin dinlenme kütlesine itin. Karşı yönde yarıya çarparak yer açmak için bir tank benzeri pivotu bile çekebilir.

Massachusetts Enstitüsü’ndeki Kabul Bölümünün, bu gümüş tüplerde 2017 sınıfına kabul edilen öğrencilere tek bir sayfa kabul mektubu gönderdiğini duymak konusunda meraklıydık. Mektup, gelen sınıfı tüpü kesmek ve sonuçlarını göndermek için davet ediyoruz. . Gönderilerden kazmak ve başka bir başka proje olup olmadığını görmek için gidiyoruz.

Leave A Comment

Recommended Posts

Bir ViewSonic G-Tablet’e GPS ekleme

XDA geliştiricilerindeki bilgisayar korsanları her zaman olağanüstü bir demleme bir şeye sahip görünüyor, hem de fosser2] istisna değil. Kendisini bir ViewSonic G-tablet aldı, ancak bir GPS modülünün olmamasından biraz memnun kaldı. Tabletin, bir kişiyi tıkayabileceği bir alanı keşfetme umutlarını gerçekten açıkladı, hem […]

unnru

PVC

[NighthawkinLight] A.K.A’dan kendi yüksek güç hava topunuzu oluşturun. [Ben] son ​​zamanlarda PVC borusundan olağanüstü bir yüksek güçlü hava topu geliştirdi. PVC hava topları harikalar, yanı sıra herkesin hayatlarında bir noktada bunlardan birini geliştirmeli, ancak bu gelişmeyi gerçekten önemli olan valf. [Ben], bölgesel […]

unnru