[Michael Bay] ölçeğinde değil, ama bu muhtemelen iyi bir şey. Bir posta tüpünden [Will Jack] tarafından oluşturulan bu robotun bir transformatör filminde evde doğru olacağını düşünüyoruz.

Bot, normal bir karton posta borusu gibi görünmeye başlar. Ancak, ortadaki dikiş içindeki elektroniği ortaya çıkarmak için ayrılır. Bir Arduino UNO cihazı sürükleyerek, öne dönük kızılötesi telemetinin izlenmesini izler. Tüpün her yarısının her yarısı, hareket yaratmak için içtenlerin dinlenme kütlesine itin. Karşı yönde yarıya çarparak yer açmak için bir tank benzeri pivotu bile çekebilir.

Massachusetts Enstitüsü’ndeki Kabul Bölümünün, bu gümüş tüplerde 2017 sınıfına kabul edilen öğrencilere tek bir sayfa kabul mektubu gönderdiğini duymak konusunda meraklıydık. Mektup, gelen sınıfı tüpü kesmek ve sonuçlarını göndermek için davet ediyoruz. . Gönderilerden kazmak ve başka bir başka proje olup olmadığını görmek için gidiyoruz.

Leave A Comment

Recommended Posts

HomeBot

ile telefonunuzun Ana Sayfa düğmesine yeni işlevler ekleyin Android harika. Doğada açık kaynak olması sayesinde, gerçekten kendi beğenilerine göre özelleştirilebilir. Bununla birlikte, nadiren buraya, DroidViews’e – Ana Sayfa düğmesine girdiğimiz bir şey hakkında konuşalım. Her Android telefonun ekranın altında 3 gezinme düğmesi […]

unnru