Güney Florida Üniversitesi’ne giderseniz, “Makecourse” yi yapabilirsiniz. 15 haftalık program, CAD yazılımı, 3B baskı, Arduino tabanlı yönetme sistemlerinin yanı sıra C ++ ‘nin de talimat vermesi için vaat ediyor. Güney Florida Üniversitesi’ne gitme? Endişelenme. Profesör [Rudy Schlaf] yanı sıra [Eric Tridas], programın tamamını çevrimiçi olarak sundu. Aşağıdaki bir dizi videoyu görebilirsiniz, ancak çok sayıda daha var. Stajyer iş videoları, [Catlin Ryan’ın] ay işinin (aşağıya bakın) veya [Dustin Germain’s] Rover’ı (yukarıda görülür) gibi de harika.

Bir ders planının yanı sıra projelerin yanı sıra, toplam bir video seti var (az aşağıda görebilirsiniz). Rutin bir HACHADAY okuyucuysanız, büyük olasılıkla temel Arduino şeyler hakkında çok önem vermezsiniz, temel elektroniklerin yanı sıra, büyük bir değerlendirme kimseyi asla incitmez. Bununla birlikte, kesintiler, SD kartlar, PIN modifikasyonu ile ilgili çok daha gelişmiş konular sadece bir şey olabilir. Autodesk Mucit’i keşfetmek istediğinizde, bunun için de videolar var.

Sunulan yönün herhangi bir türünü gerekmezseniz, bu, bölgesel bir hacker uzayında veya gelişmek için geliştirmek istediğiniz herhangi bir yerde, bölgesel bir hacker uzayında veya başka bir yerde sunmak için fantastik bir program yapar. Stajyer işlerinin aralığından, iyi dengelenmiş olduğu gibi, kursiyerlerin çok ilgilendikleri alanlara odaklanmasını sağlar.

Çok fazla akademik materyal internette şimdi bir kısmını bile görmenin zamanını keşfetmek zor. Örneğin EDX’i seviyoruz, ancak sunulan sınıfların bir kısmını bile almanın zamanı geldi? Biz her zaman stajyer projeleri görüyoruz – bize fikirler veriyorlar. [Bruce Land’in] sınıfları, özellikle de her zaman ilham vericidir.

Leave A Comment

Recommended Posts

Bir ViewSonic G-Tablet’e GPS ekleme

XDA geliştiricilerindeki bilgisayar korsanları her zaman olağanüstü bir demleme bir şeye sahip görünüyor, hem de fosser2] istisna değil. Kendisini bir ViewSonic G-tablet aldı, ancak bir GPS modülünün olmamasından biraz memnun kaldı. Tabletin, bir kişiyi tıkayabileceği bir alanı keşfetme umutlarını gerçekten açıkladı, hem […]

unnru

PVC

[NighthawkinLight] A.K.A’dan kendi yüksek güç hava topunuzu oluşturun. [Ben] son ​​zamanlarda PVC borusundan olağanüstü bir yüksek güçlü hava topu geliştirdi. PVC hava topları harikalar, yanı sıra herkesin hayatlarında bir noktada bunlardan birini geliştirmeli, ancak bu gelişmeyi gerçekten önemli olan valf. [Ben], bölgesel […]

unnru