Güney Florida Üniversitesi’ne giderseniz, “Makecourse” yi yapabilirsiniz. 15 haftalık program, CAD yazılımı, 3B baskı, Arduino tabanlı yönetme sistemlerinin yanı sıra C ++ ‘nin de talimat vermesi için vaat ediyor. Güney Florida Üniversitesi’ne gitme? Endişelenme. Profesör [Rudy Schlaf] yanı sıra [Eric Tridas], programın tamamını çevrimiçi olarak sundu. Aşağıdaki bir dizi videoyu görebilirsiniz, ancak çok sayıda daha var. Stajyer iş videoları, [Catlin Ryan’ın] ay işinin (aşağıya bakın) veya [Dustin Germain’s] Rover’ı (yukarıda görülür) gibi de harika.

Bir ders planının yanı sıra projelerin yanı sıra, toplam bir video seti var (az aşağıda görebilirsiniz). Rutin bir HACHADAY okuyucuysanız, büyük olasılıkla temel Arduino şeyler hakkında çok önem vermezsiniz, temel elektroniklerin yanı sıra, büyük bir değerlendirme kimseyi asla incitmez. Bununla birlikte, kesintiler, SD kartlar, PIN modifikasyonu ile ilgili çok daha gelişmiş konular sadece bir şey olabilir. Autodesk Mucit’i keşfetmek istediğinizde, bunun için de videolar var.

Sunulan yönün herhangi bir türünü gerekmezseniz, bu, bölgesel bir hacker uzayında veya gelişmek için geliştirmek istediğiniz herhangi bir yerde, bölgesel bir hacker uzayında veya başka bir yerde sunmak için fantastik bir program yapar. Stajyer işlerinin aralığından, iyi dengelenmiş olduğu gibi, kursiyerlerin çok ilgilendikleri alanlara odaklanmasını sağlar.

Çok fazla akademik materyal internette şimdi bir kısmını bile görmenin zamanını keşfetmek zor. Örneğin EDX’i seviyoruz, ancak sunulan sınıfların bir kısmını bile almanın zamanı geldi? Biz her zaman stajyer projeleri görüyoruz – bize fikirler veriyorlar. [Bruce Land’in] sınıfları, özellikle de her zaman ilham vericidir.

Leave A Comment

Recommended Posts

HomeBot

ile telefonunuzun Ana Sayfa düğmesine yeni işlevler ekleyin Android harika. Doğada açık kaynak olması sayesinde, gerçekten kendi beğenilerine göre özelleştirilebilir. Bununla birlikte, nadiren buraya, DroidViews’e – Ana Sayfa düğmesine girdiğimiz bir şey hakkında konuşalım. Her Android telefonun ekranın altında 3 gezinme düğmesi […]

unnru