Uzun zamandır geleceğe bakan bir zımba, bir düğmeye basıldığında hayatın tüm konforlarının toplanabileceği bir anlığına ulaşacağımız fikri. Teknolojinin büyüsü sayesinde, bu, varlıklı Victorialıların kendilerini aynı amaca ulaşmak için kendilerini çevreleyen insan hizmetçileri ordusu olmadan.

Tabii ki, bu düğmeye basmak için Nirvana’ya, birinin düğmelerini yapması gerekir. Hepsini hükmetmek için bir düğme ödülü için çok sayıda yarışmacı var, muhtemelen en çok gördüğümüz, Amazon’un çizgi olduğunu. Bugün size başka bir olasılık getiriyoruz. [Hendra Kusumah] ‘s a.i.b. (Başka bir iot düğmesi), ismi önerdiği gibi, İnternet’e bağlı bir düğme. Daha spesifik olarak IFTTT’ye bağlanan ve eyleminizi oradan tetiklemenizi sağlayan bir düğmedir.

Donanım akıllıca, daha basit olamazdı. Bir düğme, bir parçacık fotonu, bazı teller ve direnç. Ardından Kodu tahtaya takın ve giderseniz gidin. Küçük bir kod değişikliğiyle, ayrıca ESP8266 ile de çalışır. Bu, basit olamazdı. Nerede eğlenceli nereden yalan söyleyebilirsiniz, ancak noktayı özlüyorsunuz. Önemli olan düğmeyi kullanarak tetiklediğiniz olaydır, öyleyse neden düğmeyi bir endişe oluşturun?

Size birçok IOT düğmesi gösterdik, sadece birkaç mesaj bu ESP8266 düğmesi ve ikinci nesil Amazon Dash’ına bir bakış.

HackaDayPrize2017 şunlardır:

Leave A Comment

Recommended Posts

Bir ViewSonic G-Tablet’e GPS ekleme

XDA geliştiricilerindeki bilgisayar korsanları her zaman olağanüstü bir demleme bir şeye sahip görünüyor, hem de fosser2] istisna değil. Kendisini bir ViewSonic G-tablet aldı, ancak bir GPS modülünün olmamasından biraz memnun kaldı. Tabletin, bir kişiyi tıkayabileceği bir alanı keşfetme umutlarını gerçekten açıkladı, hem […]

unnru

PVC

[NighthawkinLight] A.K.A’dan kendi yüksek güç hava topunuzu oluşturun. [Ben] son ​​zamanlarda PVC borusundan olağanüstü bir yüksek güçlü hava topu geliştirdi. PVC hava topları harikalar, yanı sıra herkesin hayatlarında bir noktada bunlardan birini geliştirmeli, ancak bu gelişmeyi gerçekten önemli olan valf. [Ben], bölgesel […]

unnru