[Mike], itfaiyeciler tarafından yararlanmak için geliştirilen bu termal görüntüleme video kamerasında ellerini aldı. Yukarıdaki resimde gösterdiği gibi, bir kask için klipler yanı sıra, kurtarıcıların ağır dumanla görmesine izin verecek olan bir ekrana sahip. Ancak bu, en iyi şekilde çalışmıyor, bu yüzden açık ve hasar görmüş tahtayı tamir etti.

Saat-uzun video (mola verdikten sonra gömülü) oldukça ilginç. Birimin biriminin bir demontajı ile başlamadan önce, ilk önce zorluk çekmeden önce başlar. Tüm U şeklindeki muhafazayı dolduran bir PCB var. Termal sensörün kesme uygulaması bu tasarımın bir işareti gibi görünüyor. Kurulun son derece dar olduğu bir zayıf nokta var. Bu bölümün sensörü sıfırlayacağı veya titreşmesinin, yanı sıra [Mike], bir şey sabitlenmeden önce birkaç elementin değiştirilmesini sağlar. Bunlar, her ikisi de bir ferrit boncukunun yanı sıra, bu tahta esneme nedeniyle çatlaklara sahip olduğundan şüphelenilen bir ferrit boncuk içerir. Videonun geri kalanı bir EEVBLog tarzı ile geçirilir, elemanların yanı sıra yapının yanı sıra.

[Reddit üzerinden]

Leave A Comment

Recommended Posts

HomeBot

ile telefonunuzun Ana Sayfa düğmesine yeni işlevler ekleyin Android harika. Doğada açık kaynak olması sayesinde, gerçekten kendi beğenilerine göre özelleştirilebilir. Bununla birlikte, nadiren buraya, DroidViews’e – Ana Sayfa düğmesine girdiğimiz bir şey hakkında konuşalım. Her Android telefonun ekranın altında 3 gezinme düğmesi […]

unnru