[Gerben], bir yıl önce elektronik dünyasına tecrübesine başladı. İlk büyük işi bu muhteşem kelime saatidir. Merak ediyorsan, Hollandalı.

Bir web geliştiricisi olarak, ilk şey [Gerben], bu saatin web tabanlı bir mockup geliştirildi. Bundan sonra, ahşap çerçeveyi işleyen elektrikli el aletleri ile çıldırdı. Belki de çılgınca, elektronik için bölgeyi hatırlayamadığı için. Bu gözetim, kendi PCB’lerini, ilk önce peroksitin yanı sıra sirke kullanan, daha sonra perinkinin yanı sıra HCL’nin yanı sıra, HCL’yi de sağlayarak düzeltildi.

Bu kelime saati için Paskalya yumurtası, saat 13:37 olduğunda kaydırma bir URL’dir. Gerçekten tamamen orijinal olan yaratıcı bir yumurta.

Videonun görünüşünden, bu kelime saatinin yüzeyi, daha önce gördüğümüz her şeyin ötesindedir. Saatin tüm ön kısmı camdır, kapasitif dokunmatik düğmeleri, dört liderliğindeki ‘dakikalık’ ekranla.

Aşağıdaki video, buradaki resimlerin yanı sıra tüm kodların yanı sıra tahta verileri burada.

Bu, Mikroçip’in ödüller olarak ortaya çıktığı 20 FUBARINO SD panolarından birinde bir olasılık için FUBARINO yarışmasında bir giriş!

Leave A Comment

Recommended Posts

HomeBot

ile telefonunuzun Ana Sayfa düğmesine yeni işlevler ekleyin Android harika. Doğada açık kaynak olması sayesinde, gerçekten kendi beğenilerine göre özelleştirilebilir. Bununla birlikte, nadiren buraya, DroidViews’e – Ana Sayfa düğmesine girdiğimiz bir şey hakkında konuşalım. Her Android telefonun ekranın altında 3 gezinme düğmesi […]

unnru