[Gerben], bir yıl önce elektronik dünyasına tecrübesine başladı. İlk büyük işi bu muhteşem kelime saatidir. Merak ediyorsan, Hollandalı.

Bir web geliştiricisi olarak, ilk şey [Gerben], bu saatin web tabanlı bir mockup geliştirildi. Bundan sonra, ahşap çerçeveyi işleyen elektrikli el aletleri ile çıldırdı. Belki de çılgınca, elektronik için bölgeyi hatırlayamadığı için. Bu gözetim, kendi PCB’lerini, ilk önce peroksitin yanı sıra sirke kullanan, daha sonra perinkinin yanı sıra HCL’nin yanı sıra, HCL’yi de sağlayarak düzeltildi.

Bu kelime saati için Paskalya yumurtası, saat 13:37 olduğunda kaydırma bir URL’dir. Gerçekten tamamen orijinal olan yaratıcı bir yumurta.

Videonun görünüşünden, bu kelime saatinin yüzeyi, daha önce gördüğümüz her şeyin ötesindedir. Saatin tüm ön kısmı camdır, kapasitif dokunmatik düğmeleri, dört liderliğindeki ‘dakikalık’ ekranla.

Aşağıdaki video, buradaki resimlerin yanı sıra tüm kodların yanı sıra tahta verileri burada.

Bu, Mikroçip’in ödüller olarak ortaya çıktığı 20 FUBARINO SD panolarından birinde bir olasılık için FUBARINO yarışmasında bir giriş!

Leave A Comment

Recommended Posts

Bir ViewSonic G-Tablet’e GPS ekleme

XDA geliştiricilerindeki bilgisayar korsanları her zaman olağanüstü bir demleme bir şeye sahip görünüyor, hem de fosser2] istisna değil. Kendisini bir ViewSonic G-tablet aldı, ancak bir GPS modülünün olmamasından biraz memnun kaldı. Tabletin, bir kişiyi tıkayabileceği bir alanı keşfetme umutlarını gerçekten açıkladı, hem […]

unnru

PVC

[NighthawkinLight] A.K.A’dan kendi yüksek güç hava topunuzu oluşturun. [Ben] son ​​zamanlarda PVC borusundan olağanüstü bir yüksek güçlü hava topu geliştirdi. PVC hava topları harikalar, yanı sıra herkesin hayatlarında bir noktada bunlardan birini geliştirmeli, ancak bu gelişmeyi gerçekten önemli olan valf. [Ben], bölgesel […]

unnru