üniversite günlerinde (print_screen], ekmek tahtası üzerinde her zaman bir güç kaynağı oluşturmaktan bıktınız. Prototiplemeyi daha hızlı yapmak için, bir güç şeridi içine inşa edilen tezgah kaynağı ile geldi. Bu, güç için lineer regülatörleri kullanıyor ve satırlarda bir anahtar modundan yapılan bir beslemeden daha az gürültü oluşturuyor.

İlk şey ilk önce, ana voltajdan aşağıya inmesi ve AC’yi DC’ye doğru düzeltmesi gerekiyordu. Bulabildiği en küçük adaptörü golte etti. Seçtiğinde düzenleyiciler için mükemmel çalışacak 15V koyar. Her biri bir çıkışın durumdayken kendi yuvasını alır. Toprak deliği, serbest oluşturulmuş regülatör / kapasitörlere / ısı emici modüllerine giden gücü yönlendiren bir geçiş düğmesi ile takıldı. 15V (doğrudan dönüştürücünün kapanması), 10V, 5V, 3.3V ve çıkışın üzerindeki düğmeler tarafından kontrol edilen iki değişken regülatör için bir yuva vardır. Böyle bir şey görmemiştik ve en mükemmelini bulduk!

[Reddit ile Teşekkürler Aşırı Üstü636]

Leave A Comment

Recommended Posts

HomeBot

ile telefonunuzun Ana Sayfa düğmesine yeni işlevler ekleyin Android harika. Doğada açık kaynak olması sayesinde, gerçekten kendi beğenilerine göre özelleştirilebilir. Bununla birlikte, nadiren buraya, DroidViews’e – Ana Sayfa düğmesine girdiğimiz bir şey hakkında konuşalım. Her Android telefonun ekranın altında 3 gezinme düğmesi […]

unnru