Pille çalışan tüketici elektroniği, dış güç kaynağını bağlamak için bir yöntem içermezse cesaret kırıcıdır. Bunu önleyebilirsek, bu kukla bataryanın yanı sıra bu kukla batarya hücrelerini satın almamaya çalışıyoruz.

Yukarıda gösterilen batarya bölmesi, motorlu bir bebek dönüşü içindir. C, bir duvar siğil adaptörünü bağlamak için bir namlu krikodan yoksundur) C boyutlu pilleri kabul eder. [Jason Smith] Pozitifinizi ve ayrıca yer kablolarınızı doğrudan iletken yaylarına bağlayarak etrafta bulabilirsiniz. Bununla birlikte, kukla bir pil kullanmak, pil gücünü kullanmak istiyorsanız, adaptörü ortadan kaldırmak biraz daha kolaydır.

Turuncu kuklanın her biri, her bir ucundaki bir vidalı tahta bir dübeldir. Vidalar, iki terminali kısaltarak bir jumper tel parçası ile bağlantılıdır. Bu, batarya bölmesindeki devreyi tamamlarken, aynı zamanda adaptör hücresinden alttaki her şeyi güçlendirmesini sağlar. Adaptör bir LM317 ayarlanabilir voltaj lineer regülatörü kullanır. Hedef voltajında ​​aramak için sabit direnç değerleri kullandı. Cihazlar, pil voltajı, hücreler kullanıldığında, pil voltajı da basılı değerden daha yükseğe çıktıklarından daha yüksekti gibi bağışlanmalıdır.

Bu yöntem uzun süredir dolaşmıştır. Favorilerimizden biri, bir Apple Magic Trackpad’ı USB gücüne dönüştüren bir hackti.

Leave A Comment

Recommended Posts

Bir ViewSonic G-Tablet’e GPS ekleme

XDA geliştiricilerindeki bilgisayar korsanları her zaman olağanüstü bir demleme bir şeye sahip görünüyor, hem de fosser2] istisna değil. Kendisini bir ViewSonic G-tablet aldı, ancak bir GPS modülünün olmamasından biraz memnun kaldı. Tabletin, bir kişiyi tıkayabileceği bir alanı keşfetme umutlarını gerçekten açıkladı, hem […]

unnru

PVC

[NighthawkinLight] A.K.A’dan kendi yüksek güç hava topunuzu oluşturun. [Ben] son ​​zamanlarda PVC borusundan olağanüstü bir yüksek güçlü hava topu geliştirdi. PVC hava topları harikalar, yanı sıra herkesin hayatlarında bir noktada bunlardan birini geliştirmeli, ancak bu gelişmeyi gerçekten önemli olan valf. [Ben], bölgesel […]

unnru