Evde PCB imalatını yapan herkesin [Fran] ‘nin dağlama işlemi boyunca korunmasının sağlayacağını takdir edeceğini düşünüyoruz. Son zamanlarda tekniklerini sergileyen üç parçalı bir video eğitimi yayınladı. Yukarıdaki ekran görüntüsünde görebileceğiniz gibi, rutinleri üstün laboratuar becerilerini ödüyor.

Düzenli okuyucular muhtemelen ne devredildiğini tahmin edebilir. LVDC ters mühendislik için test kurulları. Toner transfer yöntemini kullanıyor, ancak bir sürede ev-etchers yaptığından biraz farklı bir şekilde. İş için yapılan mavi transfer kağıdını kullanır, ancak bakır kaplamaya aktarmadan önce, tonerin uymadığı tüm boşlukları kontrol etmek için bir ışık kutusu (doktor ofisinde X-ışını filmi müşterisi gibi) kullanır. Oradan direnişi uygulamak için bir ısı kullanır. Bu, bir giysi demir kullanmaktan çok daha kolay bir halidir, ancak elbette bu şekilde yapmak için elinizden birinden birine sahip olmalısınız.

Eğitimin ikinci kısmı, moladan sonra gömülür. Bu segmenti seçtik, çünkü [Fran] kendi kimyasal başlıkını nasıl oluşturduğunu gösterdik. Baş aşağı uzanmış açık bir plastik saklama kabı. Bir çalışma penceresi ön taraftan kesilmiş ve üste 4 inçlik bir egzoz hortumu eklenmiştir. [Fran’s] Laboratuvarı, dışarıdaki dumanları çırpmak için bağlandığı yüksek hacimli düşük hızı fanı vardır.

Leave A Comment

Recommended Posts

HomeBot

ile telefonunuzun Ana Sayfa düğmesine yeni işlevler ekleyin Android harika. Doğada açık kaynak olması sayesinde, gerçekten kendi beğenilerine göre özelleştirilebilir. Bununla birlikte, nadiren buraya, DroidViews’e – Ana Sayfa düğmesine girdiğimiz bir şey hakkında konuşalım. Her Android telefonun ekranın altında 3 gezinme düğmesi […]

unnru