Yayınlar Mevcut nesil Mac OS’nin devam etmesinin bir parçası olarak Apple, kayıtlı geliştiricilere ilk OS X 10.10.5 Yosemite Beta’yı yayınladı. OS X Yosemite’in bu son aşamalı tohumu, Apple’ın OS X 10.10.4’ü halka sunulan OS X 10.10.4’ü yaptıktan ve OS X El Capitan’ın en son tasarımcı önizlemesinin topuklarına uymasından sadece iki hafta sonra geliyor. OS X geliştirme açısından, bu OS X’in yeni nesil El Capitan’dan önce gördüğümüz Yosemite için son güncelleme olabilir, Mac App Store’a dünya çapında kullanılabilirlik ile vurur.

Bugünkü 10.10.5 ön tasarımcı beta sürümü, 14F6A Geliştirme Numarası ile donatılmış ve Yosemite çalışan tüm MAC donanımının güvenliğini, uyumluluğunu ve güvenliğini artırmak için var. Tıpkı bu nitelikteki tüm güncellemeler gibi, Apple da beta sürümünü ayarlamaya çalışan herkesin, güncellendikten sonra OS X’in önceki bir sürümüne geri dönmenin imkansız olmasa da son derece zor olabileceğinin bilincinde olması gerektiği konusunda uyarıyor.

Şu anda, bu son 10.10.5 tasarımcı Beta’nın Yosemite’e getirdiği yeni özelliklerin, iyileştirmelerin ve geliştirmeleri, Apple’ın yalnızca indirme ile birlikte olan resmi sürüm notları, her biri verilen hata raporlama jargonunu içeriyor. zaman. Bununla birlikte, tohumun bir dizi önemli hata düzeltmesi ve genellikle Apple’dan her yazılım uygulama güncellemesine bağlanan güvenlik yamalarını içereceği tamamen kaldırılır. Tabii ki, Yosemite tasarımcı önizlemelerine yapılan bu son eklemenin, gerçek bir önemli fonksiyon geliştirmeleri içermemesi ve tamamen büyük bir onarım yapısı olarak var olmaması son derece mümkündür. Yeni filtrelerin nelerden geçtiğine dair bir kelime anladıktan sonra anlamanıza izin vereceğiz.

Daha önce de belirtildiği gibi, bu yılın ilerleyen saatlerinde OS X El Capitan’ın son açılmasından önce görebileceğimiz Yosemite için son güncelleme olabilir. OS X 10.11, bir dizi muhteşem işlev eklemesine ek olarak, kaputun altında önemli performans geliştirmelerle gönderilecektir. Bireyler, aerodinamik bir objektif yönetme deneyimi elde etmenin yanı sıra tam ekran bölünmüş görünüm uygulamalarıyla etkileşime girebileceklerdir. Spotlight, El Capitan’ın bir parçası olarak daha zeki ve bilinçli olacak ve Apple’ın yerel OS X Mail uygulaması, ekstra geliştirilmiş tam ekran desteğinin yanı sıra yeni kaydırma hareketlerinin tadını çıkaracak.

OS X Yosemite 10.10.5’in bu ön sürümü Apple Designer Center’dan indirilebilir.

Twitter’da bize uyabilir, bizi Microsoft, Google, Apple ve Web’den en sonunlarda güncel tutmak için Google+’da dairenize ekleyebilirsiniz.

Leave A Comment

Recommended Posts

HomeBot

ile telefonunuzun Ana Sayfa düğmesine yeni işlevler ekleyin Android harika. Doğada açık kaynak olması sayesinde, gerçekten kendi beğenilerine göre özelleştirilebilir. Bununla birlikte, nadiren buraya, DroidViews’e – Ana Sayfa düğmesine girdiğimiz bir şey hakkında konuşalım. Her Android telefonun ekranın altında 3 gezinme düğmesi […]

unnru