Sadece iki hafta geride bırakılan Ucuz ESP8266 panoları olan Wemos, Wemos, uzun zamandır beklenen lolin32 ESP-32 panelini ve pratikte bir katil olduğunu açıkladı. HASTADAY RUDINI [DESHIPU] Bizi kapamanın yanı sıra birkaç dakika içinde bir satın alma yaptığımız; Wemos toprak ucuz bir ESP32 ilerleme tahtası yapıyorsa, gemideyiz! Dün postada geldi. (Şimdi stokta yoklar, yakında daha fazla bekleniyor.)

Chip’in gelişimine uyuyorsanız, ESP-32’lerin ilk dönüşünün, derin uyku modları ile çalışırsanız, belirli bir saat arasında değişen bazı silikon böcek (PDF) olduğunu anlayacaksınız. frekanslar veya kahverengi-çıkış fonksiyonunun kullanılması. Şık yeni, 8 $, ilerleme kurulları silikon versiyonu 0 veya 1 olarak mı bulunuyor? Keşfetmek için kontrol edildi!

Büyük Haberler

Kurul tarzı esasen mükemmel. Adafruit’in tüy serilerinden biraz motivasyondan çok daha fazlasını gerektirir. İmitasyon, içten iltifat türüdür. 4 MIB flash belleğe, bir USB seri adaptörü (CP210x) yanı sıra bir lipo şarj cihazının yanı sıra konektöre de sahiptir. Tüm uygun pimler, özellikle altta, iyi etiketlenmenin yanı sıra hasar görür. İyi bir merkezi sıfırlama düğmesine, yanı sıra yanıp sönen zevkiniz için tek bir bireyler bile vardır.

Varsayılan ürün yazılımı, WiFi ağımızı taramanın yanı sıra, bazı ESP8266 firmuvarları gibi yumuşak bir AP çalıştırmıyor gibi görünmüyor gibi görünüyor. Biz tam olarak nasıl ilişkilendirileceğini anlayamadık. Bu harika, yine de yeterince yeterli yazılım yazılımımızı yanıp sönüyoruz.

Fiyat için, soracağımızdan çok daha fazla işlevi (lipo) var. Temel bir breadboard’a bile (zar zor) var. Bunu bir çubukla yenemezsin. İlk haftada stoklanmadıkları bir soru yok.

Fakir haberler

Bunun, Wemos Lolin32’nin ESP32 REV 0 Silicon ile doldurulduğunu anlıyorsunuz. İyi evet. Test etmek için, tüm SDK’yı (buraya) indirebilir, derleme aletchain’i kurabilir, uzun süreli sigorta hafızasında belirli bir biti test etmek için küçük bir programı oluşturabilir, yanı sıra yanıp söner.

Ancak, ESP32 içindeki bir “gizli” temel tercüman bulduğumuzda ve [sprite_tm] ‘dan bir bit sözdizimi yardımı ile bile, Bit Beaties’te çalışan dürtüsünün yanı sıra gözetlenmemiz gerektiğini unuttuk. Bu yüzden 1988 gibi bitleri değerlendirdik!

Pim 12’yi 3.3 V kadar çekin ve sıfırlama, Paskalya yumurtası temel tercümanını getirir. ESP32’ye bağlantıda 115.200 baud, işteyken.

# Verileri eklemesi gereken bir sigorta kayıtını inceleyin
A = PEEK (& H3FF5A008)
Yazdır (a)
15213578

# Sigorta kayıtını sürüm bilgisi ile inceleyin
A = PEEK (& H3FF5A00C)
Yazdır (a)
0

İç çekmek. Orada var, millet, siyah olan en üzücü 32 bit ve beyaz: Wemos lolin32’de eski silikon. Hataların tipik kullanımı ne kadar etkilediğinden ve gelecek hafta ya da öylesine bunu çözeceğiz, hataların tam olarak ne kadar etkilediğini tam olarak% 100 emin değiliz. bizi izlemeye devam edin.

Leave A Comment

Recommended Posts

Bir ViewSonic G-Tablet’e GPS ekleme

XDA geliştiricilerindeki bilgisayar korsanları her zaman olağanüstü bir demleme bir şeye sahip görünüyor, hem de fosser2] istisna değil. Kendisini bir ViewSonic G-tablet aldı, ancak bir GPS modülünün olmamasından biraz memnun kaldı. Tabletin, bir kişiyi tıkayabileceği bir alanı keşfetme umutlarını gerçekten açıkladı, hem […]

unnru

PVC

[NighthawkinLight] A.K.A’dan kendi yüksek güç hava topunuzu oluşturun. [Ben] son ​​zamanlarda PVC borusundan olağanüstü bir yüksek güçlü hava topu geliştirdi. PVC hava topları harikalar, yanı sıra herkesin hayatlarında bir noktada bunlardan birini geliştirmeli, ancak bu gelişmeyi gerçekten önemli olan valf. [Ben], bölgesel […]

unnru