resmi lansmanı, yeni bir tek kart bilgisayarı açıklandı ve daha sonra piyasaya sürüldü. Tinker kurulu, Ahududu Pi Lookalikes’in mahsulünün geri kalanından biraz farklıydı, hiçbir isim ya da crowdfundfunding sitesinden gelmedi, bunun yerine güvenilir bir addan, asus’dan geldi. Sonuç olarak, onu değerlendirdiğimizde belirtilen çok kaliteli bir donanım parçasıdır.

Ne yazık ki, kurulu kendisiyle inanılmaz derecede şaşırmış olsak da, ASUS yazılımını ve zamanın sağlanmasını destekledik, çünkü mevcut olmayacak şekilde düzeltildi. Gözden geçirmeyi yazarken ASUS’a ulaşmıştık, ancak cevap almadı, ancak daha sonra, resmenin başlamasından önce ve destek sunumlarını bir araya getirmeden önce, bazı tinker panolarının üzgün bir hikayesi ile iletişim kurdukları. İncelememizi buna göre güncelledik, sonuçta çok iyi bir ürün ve bizim incelememizde kaydırmak istemedik.

Bu hafta daha sonra haberler, şimdi kurulu resmi olarak başlattıkları asus’dan geçti. Hem Chromium Web tarayıcısı hem de paketlenmiş UHD media player için donanım ivmesi olan Debian 9’a dayanan yeni bir işletim sistemi var. Ayrıca yaklaşan bir Android sürümü var, ancak yine de yazılı olarak beta’da ve çok daha fazla bilgi var.

Tinker kurulu, Ahududu PI benzeri tek tahta bilgisayarların mevcut mahsulünün en iyilerinden biridir ve pi’nin kendisini birçok sayımla kolayca ulaşır. Anlamlı bir yazılımın yanında başlatıldığını görmek için ve destek sağlama, kendisini gösterme şansı verecektir. Orijinal incelememizde, teknoloji meraklısı okuyucularını yine de satın almaya çağırıyoruz, şimdi bazı yedeklemelerden bazıları, teknik olmayan aile üyeleriniz için de bir tane satın almanızı öneririz.

Leave A Comment

Recommended Posts

Bir ViewSonic G-Tablet’e GPS ekleme

XDA geliştiricilerindeki bilgisayar korsanları her zaman olağanüstü bir demleme bir şeye sahip görünüyor, hem de fosser2] istisna değil. Kendisini bir ViewSonic G-tablet aldı, ancak bir GPS modülünün olmamasından biraz memnun kaldı. Tabletin, bir kişiyi tıkayabileceği bir alanı keşfetme umutlarını gerçekten açıkladı, hem […]

unnru

PVC

[NighthawkinLight] A.K.A’dan kendi yüksek güç hava topunuzu oluşturun. [Ben] son ​​zamanlarda PVC borusundan olağanüstü bir yüksek güçlü hava topu geliştirdi. PVC hava topları harikalar, yanı sıra herkesin hayatlarında bir noktada bunlardan birini geliştirmeli, ancak bu gelişmeyi gerçekten önemli olan valf. [Ben], bölgesel […]

unnru