İşte Sony SmartWatch’a bir video oyunu getiren bir ürün yazılımı hack. Sınırlı ekran hakiki mülkün yanı sıra dokunmatik girdinin gösterilmesi gereken gerçeği hakkında oldukça mükemmel. Bununla birlikte, bu yüksek kalitedeki bir oyunun, SONY’nin kendi ürün yazılımınızı saat için yapabilme yeteneğini duyurduğunu açıkça çok hızlı bir şekilde uyduğunu keşfederiz. Hızlı ilerleme, kısmen Arduino IDE’yi saatte tons eskizlerine kesmek için mahalle odaklı çabaya teşekkür eder.

Bu IDE HACK’ın gelişimi, Arduino Sketch bontaj yeteneklerini bu donanıma şimdi almanın, şimdi nispeten düşük bir keşif eğrisine sahip olduğunu gösterir. [Asier Arranz’ın] ile okumanın yanı sıra oyun kodu daha da kolaylaştıracak. Telefonu onun oyunu yıldız savaşlarını çağırır, ancak bize çok daha fazla AstrosMash’ı hatırlatıyor. Zemin bazlı savunma aracınız olan biraz çevre dostu bir yarım daire var. Lazeri, düşen ürünleri yıldızla strewn gece gökyüzünün dışına çıkması için feshedilmesi gerekmektedir. Oyunu Oyna Videosu aşağıdadır.

Sadece hatırla, smartwatch için harika bir ürün yazılımı uygulamasıyla geliyorsanız, bunu duymak istiyoruz.

Leave A Comment

Recommended Posts

HomeBot

ile telefonunuzun Ana Sayfa düğmesine yeni işlevler ekleyin Android harika. Doğada açık kaynak olması sayesinde, gerçekten kendi beğenilerine göre özelleştirilebilir. Bununla birlikte, nadiren buraya, DroidViews’e – Ana Sayfa düğmesine girdiğimiz bir şey hakkında konuşalım. Her Android telefonun ekranın altında 3 gezinme düğmesi […]

unnru