Bir tüketici iyi gibi görünüyor, ancak bu PBX sunucu bıçağı [Benoit Frigon] tarafından son birkaç yıl boyunca inşa edildi. Ev hizmetine birden fazla telefon uzantısı getiriyor.

Cihaz Yıldız Açık Kaynak PBX yazılımını çalıştırır. Çünkü her zaman, çok fazla güç çekmeyen bir şey istedi. Solda görülen 500 MHz sistemi sadece yarım bir ram. İşi yapmak yeterli ve 10 watt, elektrik faturalarını ödemekle ilgili olduğu zaman bankayı kırmayacak. Ortadaki tahta, analog telefonları arazi hattı ile arayüzlemek için kullanılır. Bunun görünümünden iki uzantı için donatılmış.

PBX kuleleri ile kurs için hepsi biraz par budur, ancak mahfaza gerçekten parlar olduğu yer. [BenoIT], evin raf montaj donanımının geri kalanıyla karışmak için oluşturulan mahfazayı imal etmek için 22 gösterge alüminyum levha kullanılır. Rafa kontrol sağlamak için, bir fotoğrafın 18F2520’ye göre durumun önüne kendi LCD ve dokunma duyarlı düğme arayüzünü ekledi. Sistemin, kodladığı ısmarlama bir arayüz sayesinde web vasıtasıyla da erişilebilir.

Leave A Comment

Recommended Posts

Bir ViewSonic G-Tablet’e GPS ekleme

XDA geliştiricilerindeki bilgisayar korsanları her zaman olağanüstü bir demleme bir şeye sahip görünüyor, hem de fosser2] istisna değil. Kendisini bir ViewSonic G-tablet aldı, ancak bir GPS modülünün olmamasından biraz memnun kaldı. Tabletin, bir kişiyi tıkayabileceği bir alanı keşfetme umutlarını gerçekten açıkladı, hem […]

unnru

PVC

[NighthawkinLight] A.K.A’dan kendi yüksek güç hava topunuzu oluşturun. [Ben] son ​​zamanlarda PVC borusundan olağanüstü bir yüksek güçlü hava topu geliştirdi. PVC hava topları harikalar, yanı sıra herkesin hayatlarında bir noktada bunlardan birini geliştirmeli, ancak bu gelişmeyi gerçekten önemli olan valf. [Ben], bölgesel […]

unnru