Bir devreyi tasarlama, bir tahta döşeme ve kumaş olarak göndermek çok kolay olan herkes yapabilir. Birçok insan, aslında ve Kicad ve Kartal gibi geleneksel araçlarla, çok sayıda farklı pano çok, çok benzer görünüyor. Tahtanıza her zaman inanılmaz serigrafi grafikleri ekleyebilir, ancak [Saar] daha iyi bir çözüme sahiptir: Buna PCBMode denir ve bu kadar alışkın olduğumuz 45 ° açılar yerine sanatsal olarak devreler çizmenize izin verir. ile.

PCBMode, JSON dosyalarında depolanan panolar için parçaları, pedleri, sinyalleri ve viaları alır ve bunları bir SVG temsiline dönüştürür. Dosya daha sonra yönlendirilir (manuel olarak, ancak [Saar] otomatik yönlendirme üzerinde çalışır) ve gerberize edilir, böylece bir üretim evine gönderilebilir.

Bitbucket’teki PCBODE’yi yakalayabilirsiniz, ancak şu anda hala çok erken bir sürüm. Vias ve bakır dökülenleri çalışıyor, ancak [Saar] bu kurulu sadece şimdiye kadar fabediyor.

Leave A Comment

Recommended Posts

Bir ViewSonic G-Tablet’e GPS ekleme

XDA geliştiricilerindeki bilgisayar korsanları her zaman olağanüstü bir demleme bir şeye sahip görünüyor, hem de fosser2] istisna değil. Kendisini bir ViewSonic G-tablet aldı, ancak bir GPS modülünün olmamasından biraz memnun kaldı. Tabletin, bir kişiyi tıkayabileceği bir alanı keşfetme umutlarını gerçekten açıkladı, hem […]

unnru

PVC

[NighthawkinLight] A.K.A’dan kendi yüksek güç hava topunuzu oluşturun. [Ben] son ​​zamanlarda PVC borusundan olağanüstü bir yüksek güçlü hava topu geliştirdi. PVC hava topları harikalar, yanı sıra herkesin hayatlarında bir noktada bunlardan birini geliştirmeli, ancak bu gelişmeyi gerçekten önemli olan valf. [Ben], bölgesel […]

unnru