Bir devreyi tasarlama, bir tahta döşeme ve kumaş olarak göndermek çok kolay olan herkes yapabilir. Birçok insan, aslında ve Kicad ve Kartal gibi geleneksel araçlarla, çok sayıda farklı pano çok, çok benzer görünüyor. Tahtanıza her zaman inanılmaz serigrafi grafikleri ekleyebilir, ancak [Saar] daha iyi bir çözüme sahiptir: Buna PCBMode denir ve bu kadar alışkın olduğumuz 45 ° açılar yerine sanatsal olarak devreler çizmenize izin verir. ile.

PCBMode, JSON dosyalarında depolanan panolar için parçaları, pedleri, sinyalleri ve viaları alır ve bunları bir SVG temsiline dönüştürür. Dosya daha sonra yönlendirilir (manuel olarak, ancak [Saar] otomatik yönlendirme üzerinde çalışır) ve gerberize edilir, böylece bir üretim evine gönderilebilir.

Bitbucket’teki PCBODE’yi yakalayabilirsiniz, ancak şu anda hala çok erken bir sürüm. Vias ve bakır dökülenleri çalışıyor, ancak [Saar] bu kurulu sadece şimdiye kadar fabediyor.

Leave A Comment

Recommended Posts

HomeBot

ile telefonunuzun Ana Sayfa düğmesine yeni işlevler ekleyin Android harika. Doğada açık kaynak olması sayesinde, gerçekten kendi beğenilerine göre özelleştirilebilir. Bununla birlikte, nadiren buraya, DroidViews’e – Ana Sayfa düğmesine girdiğimiz bir şey hakkında konuşalım. Her Android telefonun ekranın altında 3 gezinme düğmesi […]

unnru