kullanımı, bu delta tarzı 3D yazıcı (tercüme edilmiş) tamamlamak için bu delta tarzı bir yapıdır. İşin yüksek kalitesi şaşırtıcı değil. [Arkadiusz Spiewak’ın] işçiliğini tanıdık, o h-bot tipi 3D yazıcısından nisan ayında gördük.

Planlama, Blender 3D’yi kullanan stilin renderiyle başladı. Bu sadece ona inşaat referansı olarak kullanmak için ona 3d tasarım sağladı, ancak animasyon çerçevesi tasarımın kinematiğini test etmesini sağladı. Ekstrüde bir raylı sistem siparişi verdikten sonra, çerçeveyi monte ettikten sonra, sütunların üstte olduğu gibi üstte kullanılan raylar nedeniyle onlara çok fazla esnek olduğunu keşfetti. Onarım, işleri sertleştirecek alt plakanın yanı sıra alt plakanın yanı sıra değirmesiydi. Motorları ve ekstruder kafa kurulumunu test ettikten sonra bir son stil değişikliği yaptı. Blender tarzını, ekstruder yükleme platformu için bir alüminyum replasmanını kesmek için DXF verileri olarak da ihraç etti. Bu videoda görebileceğiniz gibi, ön sonuçlar iyi görünüyor!

Leave A Comment

Recommended Posts

HomeBot

ile telefonunuzun Ana Sayfa düğmesine yeni işlevler ekleyin Android harika. Doğada açık kaynak olması sayesinde, gerçekten kendi beğenilerine göre özelleştirilebilir. Bununla birlikte, nadiren buraya, DroidViews’e – Ana Sayfa düğmesine girdiğimiz bir şey hakkında konuşalım. Her Android telefonun ekranın altında 3 gezinme düğmesi […]

unnru