Robotların, Watson’ın [Ken Jennings] ‘de Jeopardy’de [Ken Jennings]’ de Deep Mavi Dövmek [Garry Kascharov] ‘da residlendiği gibi bizden daha akıllı olabileceğini biliyoruz. Şimdi [E024576], fiziksel oyunlarda mücadele etmek için bir bot geliştirmek için çalışıyor.

Mücadelesi için, televizyon oyunlarından birini seçti. Bu zorluk, çılgın köpek olarak adlandırılır, yanı sıra bu robota ismini ödünç verilir. Amaç, kendisine yapıştırılmış iki Tic TAC konteyneri olan bir cetvel almak, daha sonra tüm şekerler bu kaplardan çıkarılıncaya kadar sallayın. Mola sonrası klibin içinde ne bulduğunu kontrol edin. Makine, bir IR uzaktan kumandasından giriş ile bir Pixaxe mikrodenetleyici tarafından tahrik edilir. Uzanıyor, cetvelin sıkıca tuttuğu gibi, yarın yok gibi sallar. Operasyonunda çok az amaç olsa bile oldukça etkileyici. Bu onu robot için mükemmel bir görev yapar, değil mi?

Leave A Comment

Recommended Posts

HomeBot

ile telefonunuzun Ana Sayfa düğmesine yeni işlevler ekleyin Android harika. Doğada açık kaynak olması sayesinde, gerçekten kendi beğenilerine göre özelleştirilebilir. Bununla birlikte, nadiren buraya, DroidViews’e – Ana Sayfa düğmesine girdiğimiz bir şey hakkında konuşalım. Her Android telefonun ekranın altında 3 gezinme düğmesi […]

unnru