nispeten basit bir Ahududu PI kurulumudur. Raspi, 2.5 “zor bir sürüş, bir USB hub, GPIO genişlemesi, ayrıca kablosuz ve Bluetooth adaptörleri var. Tüm bu cihazlar için güç kaynaklarına fırlatın, yanı sıra elinizde gerçek bir karmaşa var. USB’nin Gordian Düğmesi’nin bu sayısının yanı sıra güç kablolarının yanı sıra: Fairywren, ahududu PI’nizi mini-itx bilgisayara dönüştüren bir tahta.

Fairywren’in arkasındaki temel konsepti, bir Mini-ITX anakartının temel taslağını almak ve bir Ahududu PI için güvenli bir kurulum yeri sağlarken, gerçek zamanlı bir saat seri port gibi güzellikler gibi güzellikler eklemektir. Bir Ahududu PI’yı, arkadaki tüm bağlantı noktalarıyla ve aynı zamanda bir mini ITX kılıfı ile uyumlu olduğu gibi uygun bir bilgisayara dönüştürür.

£ 40’da, fairywren tam olarak ucuz değil. Aslında, ahududu pi’nin kendisinden daha pahalı. Bu söyleniyor, fiyat için çok fazla donanım var, yanı sıra etrafta yatan küçük bir mini-ITX durumunuz varsa, elektronik tezgahınızdaki karmaşayı temizlemenin bir şey olabilir.

Leave A Comment

Recommended Posts

Bir ViewSonic G-Tablet’e GPS ekleme

XDA geliştiricilerindeki bilgisayar korsanları her zaman olağanüstü bir demleme bir şeye sahip görünüyor, hem de fosser2] istisna değil. Kendisini bir ViewSonic G-tablet aldı, ancak bir GPS modülünün olmamasından biraz memnun kaldı. Tabletin, bir kişiyi tıkayabileceği bir alanı keşfetme umutlarını gerçekten açıkladı, hem […]

unnru

PVC

[NighthawkinLight] A.K.A’dan kendi yüksek güç hava topunuzu oluşturun. [Ben] son ​​zamanlarda PVC borusundan olağanüstü bir yüksek güçlü hava topu geliştirdi. PVC hava topları harikalar, yanı sıra herkesin hayatlarında bir noktada bunlardan birini geliştirmeli, ancak bu gelişmeyi gerçekten önemli olan valf. [Ben], bölgesel […]

unnru