[otermrelik] Teensy ses kütüphanesini ve adaptörü keşfetmek istedi. Bu, 3D yazıcı ile birlikte, TeenSyPolySyntholySynth’in çok şaşırtıcı görünümlü bir yapıya yol açtı. Cihaz, kaydırıcılar ve 3B basılı düğmeler ile küçük bir küçük ses tahtası gibi görünüyor. Aşağıdaki videoda görebilir (ve duyabilirsiniz).

Teensy Ses Kütüphanesi, burada kullanılan ses adaptörü gibi çeşitli yerleşik seçenek ve harici panolar dahil birkaç çıkış aygıtını destekler. Kütüphane CD kalitesinde ses çıkarır, polifonik oynatma, kayıt, sentez, karıştırmayı ve daha fazlasını destekler.

Çok daha ilginç bile, kodunuzun ses bölümünü grafiksel olarak oluşturmak için web tarayıcınızda çalışan bir ses tasarım aracı vardır. Bir tarayıcıda olmasına rağmen, bir sunucuya geri bağlanmaz, böylece aracı çevrimdışı çalıştırabilirsiniz ve internette sızan dünya değişen ses tasarımınız için endişelenmenize gerek yok. Aracın taraması, kütüphanenin ne kadar yetenek sağladığı için bir fikir edinmek için iyi bir yoldur.

Araç, projenize eklediğiniz kodu verebilir ve değişiklik yapmanız gerekiyorsa, tekrar ithal edebilirsiniz. Genel olarak, çok kaygan. Tabii ki, kütüphane bu temel ihraç kodundan görebileceğiniz gibi tüm işleri yapar:

#include
#include
#include
#include
#clude

// Guitool: Otomatik olarak oluşturulmaya başlayın
AudiOsynthwaveForm Waveform1; // xy = 344,303
AudioInputanalog ADC1; // xy = 351,227
Audiomixer4 mikser1; // xy = 485,230
Audioeffectflange flanş1; // xy = 657,237
AudioFilterfir FIR1; // xy = 804,233
Audioutputanalog DAC1; // xy = 947,227
AUDIOCONNECTION PATCHCORD1 (Waveform1, 0, Mixer1, 3);
AudioConnection Patchcord2 (ADC1, 0, Mixer1, 0);
AudioConnection Patchcord3 (Mixer1, Flanş1);
AUDIOCONNECTION PATCHCORD4 (flanş1, FIR1);
AUDIOCONNECTION PATCHCORD5 (FIR1, DAC1);
// Guitool: Sonu otomatik olarak oluşturulan kod
Yapı detayları biraz hafiftir, ancak kod, resimler ve 3B yazdırılabilir dosyalar arasında muhtemelen çözebilirsiniz. Düzeniniz biraz farklı olabilir, ancak muhtemelen bunu yine de istiyorsunuz.

Daha önce teensy ses kütüphanesi hakkında konuştuk ve hala etkilendik. Eğer müzik sentezi senin işin değilse, endişelenme. Yardım edemezsin ama bu ses değiştiriciyi seviyorum.

Leave A Comment

Recommended Posts

HomeBot

ile telefonunuzun Ana Sayfa düğmesine yeni işlevler ekleyin Android harika. Doğada açık kaynak olması sayesinde, gerçekten kendi beğenilerine göre özelleştirilebilir. Bununla birlikte, nadiren buraya, DroidViews’e – Ana Sayfa düğmesine girdiğimiz bir şey hakkında konuşalım. Her Android telefonun ekranın altında 3 gezinme düğmesi […]

unnru