[otermrelik] Teensy ses kütüphanesini ve adaptörü keşfetmek istedi. Bu, 3D yazıcı ile birlikte, TeenSyPolySyntholySynth’in çok şaşırtıcı görünümlü bir yapıya yol açtı. Cihaz, kaydırıcılar ve 3B basılı düğmeler ile küçük bir küçük ses tahtası gibi görünüyor. Aşağıdaki videoda görebilir (ve duyabilirsiniz).

Teensy Ses Kütüphanesi, burada kullanılan ses adaptörü gibi çeşitli yerleşik seçenek ve harici panolar dahil birkaç çıkış aygıtını destekler. Kütüphane CD kalitesinde ses çıkarır, polifonik oynatma, kayıt, sentez, karıştırmayı ve daha fazlasını destekler.

Çok daha ilginç bile, kodunuzun ses bölümünü grafiksel olarak oluşturmak için web tarayıcınızda çalışan bir ses tasarım aracı vardır. Bir tarayıcıda olmasına rağmen, bir sunucuya geri bağlanmaz, böylece aracı çevrimdışı çalıştırabilirsiniz ve internette sızan dünya değişen ses tasarımınız için endişelenmenize gerek yok. Aracın taraması, kütüphanenin ne kadar yetenek sağladığı için bir fikir edinmek için iyi bir yoldur.

Araç, projenize eklediğiniz kodu verebilir ve değişiklik yapmanız gerekiyorsa, tekrar ithal edebilirsiniz. Genel olarak, çok kaygan. Tabii ki, kütüphane bu temel ihraç kodundan görebileceğiniz gibi tüm işleri yapar:

#include
#include
#include
#include
#clude

// Guitool: Otomatik olarak oluşturulmaya başlayın
AudiOsynthwaveForm Waveform1; // xy = 344,303
AudioInputanalog ADC1; // xy = 351,227
Audiomixer4 mikser1; // xy = 485,230
Audioeffectflange flanş1; // xy = 657,237
AudioFilterfir FIR1; // xy = 804,233
Audioutputanalog DAC1; // xy = 947,227
AUDIOCONNECTION PATCHCORD1 (Waveform1, 0, Mixer1, 3);
AudioConnection Patchcord2 (ADC1, 0, Mixer1, 0);
AudioConnection Patchcord3 (Mixer1, Flanş1);
AUDIOCONNECTION PATCHCORD4 (flanş1, FIR1);
AUDIOCONNECTION PATCHCORD5 (FIR1, DAC1);
// Guitool: Sonu otomatik olarak oluşturulan kod
Yapı detayları biraz hafiftir, ancak kod, resimler ve 3B yazdırılabilir dosyalar arasında muhtemelen çözebilirsiniz. Düzeniniz biraz farklı olabilir, ancak muhtemelen bunu yine de istiyorsunuz.

Daha önce teensy ses kütüphanesi hakkında konuştuk ve hala etkilendik. Eğer müzik sentezi senin işin değilse, endişelenme. Yardım edemezsin ama bu ses değiştiriciyi seviyorum.

Leave A Comment

Recommended Posts

Bir ViewSonic G-Tablet’e GPS ekleme

XDA geliştiricilerindeki bilgisayar korsanları her zaman olağanüstü bir demleme bir şeye sahip görünüyor, hem de fosser2] istisna değil. Kendisini bir ViewSonic G-tablet aldı, ancak bir GPS modülünün olmamasından biraz memnun kaldı. Tabletin, bir kişiyi tıkayabileceği bir alanı keşfetme umutlarını gerçekten açıkladı, hem […]

unnru

PVC

[NighthawkinLight] A.K.A’dan kendi yüksek güç hava topunuzu oluşturun. [Ben] son ​​zamanlarda PVC borusundan olağanüstü bir yüksek güçlü hava topu geliştirdi. PVC hava topları harikalar, yanı sıra herkesin hayatlarında bir noktada bunlardan birini geliştirmeli, ancak bu gelişmeyi gerçekten önemli olan valf. [Ben], bölgesel […]

unnru